9 Patarimai Kaip Sutaupyti Pinigų Medaus Mėnesiui

785 views

Priesaikos žodžiai ištarti, laikas atsipalaiduoti ir vykti pailsėti!

Vedybos gali būti rimtu smūgiu jūsų biudžetui ir jei jūs vis dar negalite atsigauti sumokėję už nuomos paslaugas, išlaidas pokyliui, jūs greičiausiai tik ir galvojate kaip sutaupyti pinigų. Čia yra keletas patarimų, kaip mėgautis medaus mėnesiu, kuris nors ir kuklesnis, bet gali būti tikrai malonus.

1. PASISTENKITE VISKĄ APSKAIČIUOTI.
Vietoje to, kad skaičiuoti buities reikmenų kaštus, susikoncentruokite pačiam medaus mėnesiui. Yra pakankamai daug internetinių puslapių, per kuriuos jūsų draugai ar šeimos nariai galės apmokėti jūsų išlaidas povestuvinei kelionei. Svečiai juk patys gali susimokėti už viešbučius, skrydžius lėktuvu ar net už renginius, tuo nuimdami išlaidų naštą nuo jūsų pečių.

2. IŠNAUDOKITE VISUS ĮMANOMUS PASIŪLYMUS.
Kai kurie internetiniai kruizų ir kelionių puslapiai siūlo paslaugų paketus medaus mėnesiui, tad, jei norite kuo daugiau sutaupyti, stenkitės išnaudoti viską, ką jie siūlo. Tokiu būdu jums nereikės skaičiuoti kiekvieno cento vakarienėms, gėrimams ar paslaugoms, kai norėsite atsipalaiduoti.

3. KELIAUKITE NE SEZONO METU.
Koks paprasčiausias būdas sutaupyti daugiausia pinigų keliaujant? Lankyk numatomas vietas ne sezono metu. Skrydžiai tuomet yra pigesni, kaip ir viešbučiai, nes mažesnė paklausa. Nepamirškite, beje, ir tokios aplinkybės, kad kai kuriuose pasaulio kraštuose ne sezono metu viskas yra pigiau dėl tam tikrų priežasčių – dažniausiai tai būna nepalankios oro sąlygos. Jei norite rasti kiek įmanomą geriausią vietą bet kuriame pasaulio kampelyje, keliaukite sezonų kaitos metu, laiku, kuomet geriausias sezonas jau baigėsi, bet blogiausias dar neprasidėjo. Kainos tuomet darosi truputi mažesnės, tačiau oro sąlygos dar tebėra gan palankios.

4. DOMĖKITĖS KAINOMIS.
Kuo anksčiau pradėsite planuoti medaus mėnesį, tuo geriau. Tai suteiks jums daugiau laiko ištyrinėti lėktuvų skrydžius ir pirkti bilietus tuomet, kai kainos yra mažesnės. Naudokitės interneto paieškos programomis, užsisakykite pranešimus e-paštu apie kainų pasikeitimus jūsų numatomies skrydžiams.

5.KELIAUKITE TEN, KUR DOLERIS YRA STIPRUS.
Kitas būdas sutaupyti medaus mėnesiui, tai pasirinkti vietą, kur JAV doleris yra stiprus. Šiuo metu dolerio vertė yra didžiausia per pastaruosius metus, o tai reiškia, kad pirmiau brangios pasaulio vietos, tokios kaip Australija ir Europa yra pigesnės, nei buvo jau gan ilgą laiko tarpą. Šiuo metu doleris ypač stiprus Brazilijoje, Pietų Afrikoje, Norvegijoje ir Meksikoje.

6. NAUDOKITĖS TEIKIAMAIS BONUSAIS.
Jei planuojate išleisti tūkstančius vedyboms, jūs šiame procese taip pat galite gauti ir taškų. Daugelis kreditinių kortelių siūlo pasirašomuosius skatinamuosius bonusus, jei jūs pasieksite tam tikrą išlaidų sumą pirmaisiais mėnesiais. Nors čia reikėtų būti atsargiam: visuomet mokėkite kredito kortelės mokesčius pilnai ir laiku. Kitaip galite prarasti procentus ir sukaupti daugiau mokesčių ateičiai, kas neigiamai gali atsiliepti jūsų santaupoms. Įdėmiai perskaitykite banko sutartis, kad žinotumėte, ar kreditinė kortelė yra su metiniais mokesčiais.

7. PASIRINKITE PRIORITETUS.
Bet ką darant, egzistuoja didelė tikimybė, kad jūsų išlaidos taps nekontroliuojamos. Aptarkite su antrąja puse jūsų atostogų tikslus. Jūs tenorite tik pailsėti, užsukti į artimiausią SPA saloną? Ar jūs ieškosite įspūdžių ir norite nuveikti ką nors ypatingo, pavyzdžiui nardyti. Bet kuriuo atveju įsitikinkite, kad abiejų tikslas yra toks pat, na ir tuomet jau nusistatykite sau prioritetus.

8. NAUDOKITĖS SPECIALIAIS PASIŪLYMAIS.
Keliaujant daug išlaidų tenka maistui, ypač švenčiant tokias atostogas, kaip medaus mėnuo. Naudojantis specialiais nuolaidų pasiūlymais pietums restorane, jūs galite mėgautis ta pačia restorano virtuve nemokėdami už patiekalus tiek, kiek mokėtumėte kitu laiku už tą patį meniu. Daugelis restoranų siūlo tikrai skanius dienos pietus ir tokiu būdu jūs galite sutaupyti vakaro kokteiliui.

9. NESLĖPKITE, KAD ESATE JAUNAVEDŽIAI.
Jei jūsų netrikdo pašalinių dėmesys, jūs galite sulaukti didesnio dėmesio bei privilegijų pasakę, kad jūs leidžiate medaus mėnesį. Neprivalote šaukti apie tai nuo pastato stogo, bet kaip ir nejučiomis užsiminti apie jūsų, kaip naujavedžių, statusą viešbučio administratoriui, lėktuvo stiuardesei ir t.t. Tai, suprantama, negarantuos jums pagerinto kambario viešbutyje, bet tikrai nepakenks.
Dėl įvairiapusės pagalbos, kurios jums gali prireikti norint apsaugoti jūsų naują gyvenimą kartu, kreipkitės Allstate.com.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Virtuvė

MOLIŪGO PYRAGAS SU PEKANO RIEŠUTAIS IR STORA PLUTELE

Lengvas, gardus, moliūgiškas pyragas!

82917 views
Paslaptys

Sukti klausimai

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

10604 views