Vyrai, su šiais 9 gestais galite išlydyti moterų širdis

4256 views

Pabandykite, nenusivilsite!

Pasaulyje, pilname vienos nakties nuotykių ir santuokų po kelių mėnesių draugystės, riteriškumas, rodos, žengė žingsnį atgal. Tiesa ta, jog moterys visuomet lauks, kol jų dėmesį bandys patraukti elegantiškais, diskretiškais ir romantiškais būdais. Net kasdienėje rutinoje ar namų ruošoje elgesys su moterimis turi būti ypatingas.
Net mažiausiais gestais galite užkariauti moters širdį.

Atidarykite duris

Vyras, pirmas išlipęs iš automobilio, turi atidaryti dureles savo pakeleivei, taip moteris jausis vertinama. Kiekviena dama vertins tokį gestą, nors iš pirmo žvilgsnio jis atrodo visai menkas.

Išsaugokite paskutinį kąsnelį

Visi žino posakį, jog kelias į vyro širdį veda per skrandį, kad ir kaip naiviai ir banaliai tai skamba. Jei vyras palieka paskutinį kąsnelį moteriai, taip parodo, kad ji jam rūpi ar jis ją myli. Patikėkite tuo.

Praleiskite daugiau laiko su jos šeima

Jei vyrui patinka jūsų vaikų nuotraukos, juokingos istorijos apie moters brolius ir seseris, taip pat jei jis džiaugiasi, kad moteris praleidžia daug laiko su tėvais – tai „tinkamas vyras“. Net mažiausi gestai, kalbant apie moters šeimą parodo, jog vyras vertina moters šeimą ir, kad pastaroji turėtų būti svarbi kiekvienam iš mūsų.

Supažindinant su draugais, su moterimi elkitės lyg su ledi

Tikras džentelmenas žino, kad moteris jausis nereikalinga, jei nesupažindinsite jos su savo draugais. Dėmesingas džentelmenas niekuomet neleis moteriai taip jaustis.

Dovanokite dovanas be priežasties

Šiuolaikinis riteris žino, jog padovanoti moteriai gėlių ar kokią mielą smulkmenėlę priežasties nereikia. Jam užtenka šypsenos mylimosios veide.

Apsaugokite ją savo kūnu

Dar vienas, atrodytų, mažas gestas, į kurį daugelis net nekreipia dėmesio yra ėjimas arčiau šaligatvio, taip apsaugant moterį nuo nenumatytų pavojų iš gatvės.

Bučiuokite ją į kaktą

Moterys jaučia malonumą, kai vyrai bučiuoja jas į kaktą. Tai tik įrodo, kad vyrai jas labai myli. Todėl nedvejodami stenkitės taip daryti.

Palydėkite moterį iki jos sėdėjimo vietos automobilyje

Tai mielas siurprizas, charakterizuojantis vyrus kaip tikrus džentelmenus, apie kuriuos svajoja kiekviena moteris. Taip parodysite moterims, kaip jums svarbu jomis rūpintis.

Padėkite apsivilkti švarkus ir paltus

Žinoma, moteris pati tikrai sugeba apsirengti striukę ar paltą, tačiau kultūringas vyras visuomet paduos juos moteriai arba net pasiūlys savo švarką, jei oras atrodo žvarbus.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Linksmybės

Kaip atrodytų pasenusios Disnėjaus poros?

Amžinai jauni animaciniai veikėjai kitu kampu!

4920 views
Naujienos

Ne visi pastebės

Įdomūs galvosūkiai jums

6599 views
Linksmybės

30 nuotraukų, padarytų sekundę iki neišvengiamo

Įvykiai, kuriuos per vėlu sustabdyti

6103 views