Tyrimai, įrodantys, kad mintys iš tikrųjų materializuojasi

10951 views

Mintys turi mums nežinomų galių!

Netolimoje praeityje, minčių materializacijos tema buvo „uždara“ daugelyje šalių.

Nuo 70-ųjų Kira Asipova, pagal išsilavinimą – gydytoja, pravedinėjo eksperimentus su mikroleptoniniais laukais Popovo radioelektronikos ir ryšių draugijos laboratorijoje.
Yra žinoma, kad mikroleptoninių biolaukų teorija pripažįsta dujų egzistavimą, kuris užpildo erdvę ir prasiskverbia į visus organizmus. Dujas sudaro labai lengvos dalelytės-mikroleptonai, kurių masė yra 5-12 kartus mažesnė, nei elektronų masė. Beje, tokiu būda yra paaiškinama telekinezė ir telepatija. Šitie dalykai taip pat yra tam tikro būdo minčių valdymas. Apsupdamas kūną, dujų suformuoja daugiasluoksnė membraną, kitaip žinoma kaip aurą.

1975 m. atliktų eksperimentų metu K. Asipova gavo pirmuosius sėkmingus rezultatus – idėjų nuotraukas!

Ji sugebėjo užfiksuoti rankų pirštų radiaciją ant aerofoto juostos (su 30 vienetų jautrumu). Gautų vaizdų apdorojimas buvo atliekamas Branduolinių tyrimų institute Dubne. Tik 1988 m. balandį mokslininkei pavyko gauti unikalias idėjų nuotraukas. Susikaupdama ties viena tikslia mintimi, Kira Valentinovna aiškiai suformavo vaizdą savo pasąmonėje.

Eksperimento metu ant vienų fotojuostų buvo matoma strėlė arba paukštis, kur kartias buvo matomi sparnai. Čia buvo pagrindinė mintis. Kitos fotojuostos užfiksavo nuotraukoje dalelytės, kurios buvo susitelkusios keliuose vietose. Jos priminė sūkurį.

Dirbant su spalvota fotojuosta, buvo pastebėta, kad minties judėjimo procesas yra panašus į ugnies kibirkštis, kurios skrieja į erdvę. Pasitaikydavo ir tokių atvejų, kai minties energija buvo tokia stipri, kad draskydavo juostą. Kitaip tariant, kai žmonės aiškiai įsivaizduoja savo tikslą, tada valdome mintis, kurios būtent primena strėlę arba paukštį. O kadangi kiekviena mintis yra materiali, tai, visų pirma, ji lengvai susiformuos erdvėje.

Kai tik žmonės pradeda kažkuo abejoti, nėra įsitikinę savo veiksmuose, tokia idėja yra vien tik debesis, neturinti aiškios formos ir niekur nenukreipta. Tokiu atveju, minties materializacija vyksta lėtai arba išvis neįvyksta. Šiais laikais jau ne paslaptis, kad galima gydyti minties energija. Minties energija – galingiausia! Per 20 metų praktikos K. Asipova daug dirbo su apšvitintais pacientais. Savo minčių energijos galia, ji galėdavo lengvai nustatyti skaudančias dalis paciento kūne bei sumažinti jų skausmą. Šis dalykas yra įmanomas kiekvienam. Mintimis galima gydyti ir naikinti. Literatūroje jau seniai atsirado terminas „minčių higiena“.

Ir kodėl gi ne? Mes prižiūrime kūną, kad būtų švarus, todėl turime rūpintys ir savo minčių švara.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Naujienos 4802 views
Pasaulis

Įdomūs faktai apie Australiją

Galbūt sužinosite kažką naujo?

6654 views
Virtuvė

MOLIŪGO PYRAGAS SU PEKANO RIEŠUTAIS IR STORA PLUTELE

Lengvas, gardus, moliūgiškas pyragas!

82917 views