Sukti klausimai

10606 views

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

Tai, kaip žmonės atsako į pačius paprasčiausius klausimus, gali pasakyti daug apie jų asmenybę ir mąstymo procesus. Klausimai, kuriuos neturkus perskaitysite, yra plačiai vartojami įvairių pasaulio psichologų, norint nustatyti, ar žmogus yra genijus, ar jam paprasčiausiai reikia pagalbos, o kartais tai – abu atvejai.

Kaip į šiuos klausimus atsakytumėte jūs?

1. Kas bendro tarp arbatinuko ir garlaivio?

2. Kas bendro tarp lenktyninio automobilio ir viesulo?

3. Kas bendro tarp batų ir pieštuko?

Atsakymai:

1. Jie abu skleidžia garus
2. Jie abu suka ratus
3. Jie abu po savęs palieka pėdsakus.

Ar atsakėte teisingai?

Taigi, svarbiausia dalis – kas jūs esate?

Jei nesugebėjote atsakyti į šiuos klausimus – nesijaudinkite, jūsų mąstymas visiškai normalus ir sveikas. Vis dėlto, jei šie klausimai jums pasirodė nepapaprastai lengvi, gali būti, kad esaste kelyje link psichologinių problemų ir derėtų pasikonsultuoti su specialistais.

Tokie testai skirti patikrinti, kaip atvirai žmonės mąsto. Pavyzdžiui, jei paprasto žmogaus paklaustumėte, ką bendro turi varnas ir stalas, jie veikiausiai atsakytų, jog nieko. Tam tikra prasme – jie teisūs. Bendrai, šie du dalykai negali būti lyginami. Tačiau jei tokį patį klausimą užduotumėte žmogui, sergančiam šizofrenija, jis ieškotų gilaus atsakymo, o gal net labai greitai atsakytų, jog su varnos plunksna galima rašyti laiškus ant stalo.

Kaip atskirti genijų nuo šizofreniko? Šizofrenikai į tokius klausimus atsako labai greitai, o genijai viską gerai apsvarsto ir patikrina savo teorijas.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Linksmybės

Didžiausia murklių rūšis

Meino meškėnai!

7128 views
Naujienos

Tyrimai, įrodantys, kad mintys iš tikrųjų materializuojasi

Mintys turi mums nežinomų galių!

10951 views
Linksmybės

Geriausios frazės merginoms “pakabinti”

Pasinaudokite proga!

5805 views