Optimizmo amžius

1246 views

Parodykite šiuos filmus savo tėvams!

“50 pavasario akimirkų”, 2018

Kada Aurora praranda darbą ir sužino, kad greitai taps jauna močiute, tai priima tai kaip ženklą, kad pasaulį užvaldė jaunystė ir jai čia jau ne vieta. Bet ar tai taip?

 

 

“Cigarečių”, 2013

Sugriuvęs romanas, restoranas ant bankroto ribos… Prabangiosios  Katrin Denev herojė patraukia į barą cigarečių, kuriomis malšina stresą. Per keletą dienų ji savo senuoju “mersedesu” pervažiuos pusę Prancūzijos, kad suprastų, kad šis kelias ir yra jos kelias į sėkmę.

 

 

“Toni Erdmanas”, 2016

Vokiška tragikomedija (“Oskaro” nominantė) apie nevykusį tėvą, kuris, bandydamas atstatyti seniai atšalusius santykius su dukterimi, atvažiuoja į Bukareštą, kur ji dirba svarbioje komandiruotėje. Būdamas keistuolis ir juokdarys jis kankina ją nesibaigiančiais juokais.

 

 

“Glorija”, 2013

“Glorija”Oskaro laimėtojo, režisieriaus Sebastjan Lelilo kūrinys, žavintis saiko jausmu ir tiksliai sudėliotais akcentais. Kukus atradimas, kad ne tik paaugliai ir studentai moka mylėti, kad meilės poreikis būdingas ne tik nusivylusioms namų šeimininkėms.

 

 

“Geriausios dienos priešakyje”, 2013

Legendinės Franni Ardabn herojė išeina į penciją, bet jai tei ne pabaiga, bet nauja pradžia! karoina laužo taisykles ir išgyvena antrą pilną nuotykių jaunystę!

 

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

Lietuvos miestų herbai kitaip

Ar esate juos matę?

10295 views
Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

10081 views