Nebrangūs būdai atrodyti brangiai

1337 views

Taip paprasta, kad nedelsiant norėsite pabandyti!

Net turint ribotą biudžetą, atrodyti prabangiai ir stilingai gali kiekviena mergina. Ir tam visiškai nebūtina mėnesius taupyti Chanel kostiumui ar Prada suknelei. Juk ir įžymybės dažnai renkasi ir visiškai įprastų ženklų drabužius.

  1. Teisingi audiniai

Brangiau atrodo drabužiai iš lino, dirbtinos zomšos ir medvilnės. Net pats madingiausias kirpimas neatrodys prabandgiai, jei bus pasiūta iš viskozės ir akrilo. O štai daiktai iš poliesterio gali patekti ir į pirmąją ir į antrąją grupę.

  1. Spalvos vientisumas

Lengvai galime priartėti prie aukštosios mados pasaulio, jei išsirinksime keletą mėgiamų spalvų ir pildysime savo garderobą panašios spalvinės gamos drabužiais. Ir malonus bonusas – taps daug paprasčiau išsirinkti apdarą kiekvieną dieną.

  1. Balta palaidinė

Toks variantas visada tiks bet kokio amžiaus moteriai, jei pasirinksite teisingą audinį ir kirpimą. Balta spalva gražiai pabrėš moteriškumą ir bet kurioje situacijoje leis atrodyti pritrenkiančiai.

 

  1. Rankinė kaip akcentas

Niekada nepirkite padirbinių, geriau rinkitės ką nors originalaus prieinamo pagal kainą. Peržiūrėkite pradedančiųjų dizainierių kūrinius, ar užmeskite akį į padėvėtų drabužių parduotuves. Unikalus daikčiukas gali atsirasti visiškai netikėtai, o jūs tapsite nauja stiliaus ikona, tegul ir vietine.

  1. Sagos

Nuostabu, kaip palaidinė, kardiganas ar paltas gali stilingai pasikeisti, jei pakeisite sagas. Nebrangiems drabužiams dažnai prisiuvamos pigios plastikinės sagos, tačiau net ir esant ribotam biudžetui, js lengva pakeisti į perlamutrines, stiklines, medines ar metalines.

komentarai

Comments are closed.

Virtuvė

Virtuvės nesėkmės

Nes kartais nepasiseka visiems

7892 views
Linksmybės

Didžiausia murklių rūšis

Meino meškėnai!

9036 views
Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

10081 views