Merginos buvo šokiruotos

1147 views

Bet šiaip, visiems patinka

Tviterio naudotoja Emi Šarlota Kin su savo sekėjais pasidalino kavinės, kurioje lankėsi kartu su drauge, meniu naujiena. Atrodo, kuo dabar benustebinsi? Tai buvo veganiškas kruasanas.Tačiau jis buvo su aktyvuota anglimi. Ir atrodė atitinkamai.

 

 

Kruasanas parduodamas itališkoje greito maisto kavinėje Coco di Mamma. Internete meniu buvo nurodyta, kad jo sudėtyje yra margarino iš saulėgrąžų aliejaus, miltų, cukraus, citrinos ir aktyvuotos anglies. Ir dar buvo užrašas – kaip ir vitrinoje “Skonis geresnis,nei išvaizda!”

Ir ši frazė sujaudino skaitytojus gal būt net daugau nei pati kruasano išvaizda.

Daugelis nesuprato, kam reikia dėti tą anglį į kruasaną. Jei nežinote, tai aktyvuota anglis skirta toksinų pašalinimui iš organizmo, apsinuodijus. Gal šis kruasanas skirtas ypatingiems atvejams?

Instagrame, pagal užklausą “kruasanas su aktyvuota anglimi” galima rasti 417 straipsnių. Skirtingos kavinės ir restoranai pateikia jį su kiaušiniu, migdolų plokštelėmis ir net ledais.

 

 

Bet kaip rašo Metro, piktnaudžiauti tokiais kruasanais tikrai neverta. Štai ką leidiniui papasakojo dietologė Mišel MakGinnes:

Aktyvuota anglis pašalina ne tik kenksmingas, bet ir naudingas medžiagas iš organizmo, tuo pačiu ir vaistus. Tiems, kas juos vartoja, geriau nevartoti aktyvuotos anglies. Sveikiems žmonėms ji gali labiau pakenkti, nei padėti. Su apvalymo funkcija jų organizme puikiausiai susitvarko kepenys ir inkstai.

 

Tačiau kruasanas ne vienintelis produktas, kur galima dėti anglies. Praeitų metų pavasarį Instagrame taip pat buvo naujas trendas – anglies latte.

komentarai

Comments are closed.

Pasaulis

Giliausia metro stotis

Ar išdrįstumėt nusileisti?

8465 views
Paslaptys

Sukti klausimai

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

16275 views
Virtuvė

Kibinai su varške

Pietūs kitaip

7877 views