Meilė tai išsigalvojimas

2380 views

Ir 5 moksliniai požiūriai į tai

Šiais laikas galima tvirtinti, kad meilė – tai išsigalvojimas. Bet mokslininkai vis dar nagrinėja šį objektą, kad atsakyti į klausimą kas iš tikrųjų yra ta meilė.

  1. Meilė kaip troškulys

Romantiškoms mergaitėms.

Eksperimentai teigia mokslininkė Helena Fišeris, tyrinėdama meilužių smegenis, įrodė, kad romantiškos meilės jausmas mums primena troškul. Tiek be meilės, tiek be vandens, beje, mes tegalime išgyventi kelias savaites.

  1. Apie kai kuriuos feromonus

Tiems, kurie mėgsta viską komplikuoti.

Mokslininkai Peteris Karlssonas, Martin Lusheras 1959 m. atrado, kad gyvūnų skleidžiamas molekulių debesis yra ypatingas. Tačiau eksperimentai yra eksperimentai, jie dar neturi teigiamų rezultatų, ir dar negali būti įrodymu.

  1. Apie meilę kaip narkomaniją

Tiems, kurie mėgsta šokoladinius saldainius.

Feniletilaminas (PEA) patenka į kraują, kai žmogus sutinka simpatijos objektą (arba valgo šokoladą). Jo koncentracijos smailė vyksta susitikimo metu, o tarp jų smarkiai sumažėja FEA lygis kuris pasireiškia ilgesiu. Pamažu kūnas pripranta prie jo ir prie bet kurio kito amfetamino.

  1. Meilė kaip liga, meilė kaip karščiavimas

Tiems, kurie, net esant galvos skausmui, ieško medicinos vadovo.

Akivaizdu, kad Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertams truko kažko savo asmeniniame gyvenime ir jie pamėgino įtraukti meilę į ligų registrą pagal temą “Nenustatytas įpročių sutrikimas” su kodu F63.9, nurodant psichinę ligą.

  1. Meilės menas, išrastas Ericho Frommo

Jo koncepcija yra tai, kad meilės nereikia laukti prie lango – taip elgiasi egoistiški ir tingūs žmonės. Tik tada, kai būsite pasirengę, kai esate pripildytas subtilaus meilės meno ir padarei vidinį darbą, tik tada būsite pasirengęs suvokti šį jausmą. Filosofas yra įsitikinęs, kad noras mylėti ir būti mylimam yra būtinybė siekti vienybės, peržengti savo individualaus gyvenimo ribas ir siekti vienybės.

komentarai

Comments are closed.

Paslaptys

Sukti klausimai

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

10648 views
Naujienos 4807 views
Naujienos

Ką apie jus sako gimimo metai?

Ar įžvelgiate panašumų?

11227 views