Kur vykti atostogų, jei vasara baigėsi, o prie jūros taip ir nenuvykote

895 views

Nenusiminkite! Geriau nusipirkite lėktuvo bilietą.

Vasara baigėsi, tačiau nenusiminkite. Pasaulyje gausu vietų, į kurias galite nuvykti ir žiemą. Skelbiame geriausias vietas, išsiilgusiems šilumos.

Indija

Geriausias metų laikas, vykti į Indiją – spalio – balandžio mėnesiai. Pasibaigia liūčių sezonas, šalyje šilta. Vidutinė dienos temperatūra siekia +30C, tačiau vakarai gan vėsūs, todėl nepamirškite pasiimti šiltų drabužių, nes viešbučiuose nėra šildymo. Šiuo metų laiku Indijoje daugybė švenčių, tad nuvykę ten, bent vieną iš jų tikrai pamatysite. Šilumos išsiilgusiems tai viena geriausių vietų pailsėti ir susipažinti su kitokia kultūra.

Jungtiniai Arabų Emyratai

JAE žiemą – karštas kraštas. Temperatūra dieną svyruoja tarp +28C ir +30C, o naktį – +18C – +20C. Nors JAE ir yra dykumoje, tai nereiškia, jog nepamatysite žalumos. Čia gausu parkų, į kuriuos buvo investuota tikrai nemažai pinigų.

Tailandas

Tailandiečiai – draugiški žmonės ir visuomet padės užsieniečiui. Didžiuosiuose miestuose beveik visi kalba angliškai, tačiau provincijose, nemokantiems kalbos, teks suktis su gestų ir ženklų kalba. Po Tailandą patogu keliauti mašina, nes visi ženklai ten – dvejomis kalbomis: tailandiečių ir anglų.

Dominikos Respublika

Žiemos metu temperatūra siekia +29C dieną ir +20C naktį. Vidutinė vandens temperatūra – +26C. Žiemos metu Dominikos Respublikoje vyksta daug festivalių ir karnavalų, todėl čia suplūsta daugybė turistų iš viso pasaulio. Nardymą mėgstantys žmonės čia jausis it rojuje.

Egiptas

Šiltas sezonas, rodos, nesibaigia niekad, bet lapkričio – kovo mėnesiais Egipte šiek tiek vėsiau – +20C – +25C. Nepamirškite purškiklio nuo uodų, nes jie Egipte aktyvūs ir šiuo metų laiku.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Virtuvė

MOLIŪGO PYRAGAS SU PEKANO RIEŠUTAIS IR STORA PLUTELE

Lengvas, gardus, moliūgiškas pyragas!

101998 views
Linksmybės

Geriausios frazės merginoms “pakabinti”

Pasinaudokite proga!

6920 views
Virtuvė

Virtuvės nesėkmės

Nes kartais nepasiseka visiems

7114 views