Kokias profesijas renkasi psichopatai?

773 views

Mokslininko tyrimai privers jus susimąstyti!

Kevin Dutton, britų fotografas ir rašytojas, daug metų tyrinėjo psichopatiją. Savo stebėjimų pagrindu jis parašė knygą “Psichopatų gudrumas”, kur papasakojo apie profesijas, kurias dažniausiai renkasi tokie žmonės.

  1. Valstybės tarnautojas

Psichologas sako, kad tokie žmonės trokšta valdžios ir kontrolės, kas puikiai derinasi su valstybės tarnautojo pareigomis.

 

2. Virtuvės šefas

Virėjo profesija taip pat populiari, bet ne todėl, kad čia galima prisiliesti prie peilių ir ugnies. Psichopatai neįtikėtinai atsparūs stresui ir chaosui, todėl jie gerai dirba tokioje sunkioje ir neramioje aplinkoje, kaip virtuvė.

 

4. Žurnalistas

Tai pakankamai stresinė profesija, kada per  griežtus terminus reikia sugeneruoti didelius kokybiškos medžiagos kiekius ir būti visada priekyje – tai ideali psichopato terpė.

 

4. Pardavėjas

 

Pasitikėjimo savo jegomis ir mokėjimo manipuliuoti dėka psichopatai yra patys geriausi pardavėjai. Jie dievima konkurenciją ir aplenkia savo konkurentus. Kai kuriems darbdaviams – tai kaip tik yra reikalinga.

 

5. Advokatas

Jei jūs Žiūrėjote filmą “Velnio advokatas”, tai žinote, kad advokato darbas reikalauja neįtikėtino atsparumo stresui, charizmos, mokėjimo kalbėti publikai ir daryti moraliai sudėtingus pasirinkimus.. Beveik kiekvienas pokalbis apie  advokatus remiasi į stereotipą, kad jie melagiai be sąžinės ir su gobšumo jausmu.

 

Taip pat psichologas papasakojo, kuriose profesijose mažiausia tikimybė sutikti psichopatą:

  1. Inžinierius ir amatininkas
  2. Gydytojas
  3. Stilistas
  4. Buhalteris
  5. Meninių profesijų atstovai

 

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

30 nuotraukų, padarytų sekundę iki neišvengiamo

Įvykiai, kuriuos per vėlu sustabdyti

6103 views
Linksmybės

Geriausios frazės merginoms “pakabinti”

Pasinaudokite proga!

5850 views