Kiek kainuoja Geležino Žmogaus kostiumas?

726 views

Vaikinas išrado superherojaus kostiumą

Išradėjas Ričardas Braunas, žinomas kaip “Geležinis žmogus”, išleido į prekybą savo gamybos reaktyvines kuprines. Pirmaisiais pirkėjais tapo Londono gyventojai. Tačiau jei turite atliekamus 440 tūkstančius dolerių, tai galite tapti superherojumi tiesiog dabar.

 

 

2018 -ųjų liepą  aparatas pakliuvo į rinką. Skraidymų kostiumas sukurtas geležinio žmogaus stiliumi ir aprūpintas penkiais reaktyviniais varikliais vertikaliam skrydžiui, ir kiekvienas apskaičiuotas pakelsti 22 kilogramų apkrovai. Skraidančios kuprinės – kostiumo kryptis ir greitis, kontroliuojamas rankų judesiais, o šalmo viduje įrengtame displėjuje matomas kuro sunaudojimas ir kiti duomenys.

Kostiumas – kuprinė dirba varomas reaktyviniu arba dyzeliniu kuru, gali išvystyti iki 50 km per valandą greitį ir pakilti iki 3,6 kilometrų aukštį.Tiesa, šaltu oru kol kas jis gali skristi tik iki 9 minučių. 2017 metų pavasarį Brauningas ir jo išradimas pasiekė naujo pasaulio rekordo ir atsidūrė Gineso Rekordų knygoje, po pačio greičiausio skrydžio skraidančiu kostiumu, žmonijos istorijoje. Skrendančio Brauningo greitis buvo 32,02 mylios per valandą (51,53 kilometrai per valandą)

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

Geriausios frazės merginoms “pakabinti”

Pasinaudokite proga!

5849 views
Linksmybės

30 nuotraukų, padarytų sekundę iki neišvengiamo

Įvykiai, kuriuos per vėlu sustabdyti

6103 views
Naujienos

Tyrimai, įrodantys, kad mintys iš tikrųjų materializuojasi

Mintys turi mums nežinomų galių!

10958 views