Keliamės į 91-uosius

1021 views

Priežastis patikrinti tėvų spintas

90-tieji sugrįžo! Tai reiškia, kad laikas pasikapstyti senuose garderobuose beieškant kultinių ano laikmečio atributų. Važiuojam?

 

  1. Skrybėlės

Kaip ir daugelis praeito amžiaus paskutinio dešimtmečio trendų, skrybėlės išsiskyrė savo perkrautumu: didžiuliai bryliai, ryškios spalvos. Praktinė galvos apdangalo funkcija buvo beveik nenaudojama, kaip dabar. Vienok ir tada ir dabar šis stilingas elementas gali padaryti net patį paprasčiausią įvaizdį efektingu ir ekstravagantišku.

  1. Suknelės – apatinukai

 

Suknelė – apatinukas – trendas, kuris, atrodo neturi laiko rėmų. Apatiniame stiliuje dabar ne tik suknelės, bet ir palaidinės. Madingų maištautojų drąsa tarytus sako:”Noriu vaikščioti su apatiniais!”. Iš vienos pusės – rėkiantis seksualumas, o iš kitos – kilnus elegantiškumas.

3. Diržai – rankinės

Jei graži rankinė tai nebloga, tai laisvos rankos – neįkainojama.

  1. Kepuraitės

Natali Oreo ir “Laukinio angelo” serialo gerbėjai 90-aisiais,  laikė savo pareiga nešioti beisbolo kepuraites. Ir būtinai apsuktu snapeliu. Jei Oreo populiarumas nuo to laiko aprimo, tai šis galvos apdangalas vis dar reikalingas įvairių, ne tik maištingų įvaizdžių sukūrimui.

5. Masyvūs sportiniai bateliai

Grubūs kedai, lyg atlikę nuo vyresniojo brolio, vėl madingi. Dabartinės madistės išmaniai naudoją šį masyvų apavą, kad pabrėžtų savo trapumą ir moteriškumą.

6. Masyvūs auskarai. kuo keistesni, tuo geriau

Iš plastiko, brangiojo ir nelabai, metalo. kuo asimetriškesni – tuo geriau. Verta pasikapstyti vyresniųjų skrynelėse, ieškant šių aksesuarų!

7. Siauri akiniai

Saulės akinių mada kita šviesos greičiu. Šią vasarą dizainieriai siūlo nešioti siaurus akinius. 90-aisiais šis aksesuaras buvo dažnai naudojamas maištininkų ir veiksmo filmų herojų. Dabar tokie akiniai priduoda paslaptingumo ir drąsos.

 

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

Lietuvos miestų herbai kitaip

Ar esate juos matę?

7175 views
Linksmybės

30 nuotraukų, padarytų sekundę iki neišvengiamo

Įvykiai, kuriuos per vėlu sustabdyti

6330 views
Linksmybės

Didžiausia murklių rūšis

Meino meškėnai!

7634 views