Kas iš “Sostų žaidimo” yra dešrelių fanas?

1056 views

Žvaigždės dažnai būna keistuoliai, bet tai tiesiog juokinga

Aktorė Sophia Turner (Sansa) Instagrame pradėjo rašyti blogą, skirtą dešrelių apžvalgai. Kol kas ten tik vienas įrašas, tačiau ji jau pritraukė fanų ir užvedė kulinarines diskusijas. Sprendžiant pagal tai kad Turner ne kartą kalbėjo apie meilę šiam patiekalui, mūsų laukia dar ne viena dešrelių gaminamų skirtinguose miestuose, pagal skirtingus receptus, apžvalga.

 

 

Apie blogo “atidarymą” Turner pranešė savo pagrindiniame Intagram puslapyje, įkėlusi į “istorijas” beveik tuščio puslapio su vienintele dešrelių apžvalga, ekrano nuotrauką, ir paprašiusi prisiregistruoti. Ir tai suveikė: per pirmąsias tris valandas į dešreles pažiūrėti atėjo aštuoni tūkstančiai vartotojų.

 

 

Pirmas postas pasakoja apie dešrelę, kurios Turner paragavo Londone. Aktorė aprašė keletą jos parametrų ir netgi įvertino dešimtbalės sistemos balu – žodžiu į klausimą atsižvelgė gana rimtai.

 

 

“ #befiltro Londonas, Anglija. Klasikinė kamberlendo dešrelė. Sultinga. Odelė ne per daug kieta. Beveik mano viduriniojo piršto ilgio: tai, ko reikia. Vis tik norėčiau, kad dešrelės odelė būtų labiau apskrudinta. Todėl… Rezultatas: 7/10”

 

 

Pagal komentarus aišku: apžvalga neblogai pralinksmino naują publiką ir subscriberiai aiškiai nori daugiai panašaus turinio įrašų iš Sophia Turner:

    “ – Atrodo, aš nesu matęs kad įžymybės darytų dar kažką keistesnio… Buvo puiku

    – Tai genialu.

    – Pagaliau blogas su nešališka apžvalga apie dešreles.

    – Dabar ji patinka man dar labiau.”

Ir, žinoma, “Sostų žaidimo” fanai negalėjo neprisiminti vieno iš atsumiančių serialio personažų Ramsay Bolton, kurį su Turner heroje sieja tamsi siužeto linija.

 

 

 

komentarai

Comments are closed.

Pasaulis

Giliausia metro stotis

Ar išdrįstumėt nusileisti?

8466 views
Virtuvė

Virtuvės nesėkmės

Nes kartais nepasiseka visiems

7788 views