Kalėdinės mugės Vilniuje

1499 views

Kur apsilankyti prieš Kalėdas?

Kad Kalėdų laukimas neprailgtų, į Vilnių atskubėjo mugės ir Kalėdiniai miesteliai. Ir visai nesvarbu, vienadienės ar ilgalaikės – jose galima rasti visko: nuo paprastų niekučių namų puošybai iki puikių vilnonių skarų ar naminio medaus. Jei dar neturite Kalėdinių dovanų, kviečiame apsilankyti šiose mugėse ir nustebinti savo artimuosius jaukiais suvenyrais.

Katedros aikštės Kalėdų miestelis

Didžiąją miesto puošmeną – eglutę – apsupęs Kalėdų miestelis, rodos, nepalieka abejingų. Gausi įvairaus maisto pasiūla, rankdarbiai, papuošalai, vilna… Net akys raibsta!
Dirbs šis miestelis dar tikrai ilgai – iki pat gruodžio 29 dienos. Jei dar nespėjote apsilankyti, nenukabinkite nosies, laiko – į valias, nes miestelis dirba ir savaitgaliais.

PC „Panorama“ Kalėdinė mugė


Organizatorių nuotrauka/Panorama

Jei jus gąsdina permainingi orai ir nenorite vaikštinėti lauke, prekybos centre „Panorama“ įsikūrusi mugė – kaip tik jums. Net per du aukštus nusidriekusi, kupina siurprizų ir akį traukiančių prekių mugė veikia kasdien, iki pat gruodžio 30 dienos.
Mugėje rasite ne tik įvairius gardėsius, rankų darbo prekes, liną ar vilną – čia taip pat įsikūrė ir Kalėdinis paštas, Kalėdų senelio namai, traukinukas mažiesiems ir daugybė kitų pramogų.

Rotušės tarptautinė Kalėdinė labdaros mugė


O. Gureveičaus nuotrauka

Gruodžio 3d. Rotušės aikštėje buvo įžiebta antroji miesto eglutė, tiesa gerokai mažesnė už pagrindinę miesto eglę, tačiau ne mažiau graži. Įžiebimo dieną Rotušės aikštėje vyko tarptautinė Kalėdinė labdaros mugė į kurioje dalyvavo net 34 užsienio šalių ambasados. Nors mugė tetruko vieną dieną, eglutę vis dar galite aplankyti.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Naujienos

Ką apie jus sako gimimo metai?

Ar įžvelgiate panašumų?

11227 views