Kaip tapti princese

1278 views

Ką paaukojo Megan Markl dėl princo Hario

Kokia mergina nors kartą nesvajojo atrasti savo princą? Megan Markl tai pavyko, nepaisant į jos prastą” kilmę, prieš tai buvusią santuoką ir buvusiojo “atsisveikinimą”, kuris pareiškė, kad jai niekada nesutikti nieko geriau, nei jis. Kaip matome, jis buvo absoliučiai neteisus. Tačiau bet kurioje medaus statinėje yra šaukštas deguto – šiuo atveju tai įvairūs apribojimai, taikomi karališkosios šeimos asmeniui.

  1. Jokių selfi – tik profesionalus turinys!  Apie selfius, tame tarpe ir su įvairiais žmonėmis, Megan dabar teks pamiršti – karalienei nepatinka šios, rodos nekaltos ir juokingos nuotraukos. Šnekama, kad princo Hario močiutė selfi skaito “keistais” ir “verčiančiais pasijusti nejaukiai”.

 

 

2. Ribojimai drabužiams ir makiažui.

 

 

Karališkasis protokolas reikalauja publikoje pasirodyti oriai ir reguliuoja net tokias detales, kaip nagų lako spalva. Per tamsus ar per ryškus lakas, o taip pat per ilgi nagai skaitomi “vulgariais”. Todėl pati karalienė, Kembridžo hercogienė, o dabar ir Megan Markl privalo rinktis neutralius, ar artimus natūraliems atspalviams nagų lako atspalvius.

 

3. Jokio viešo jausmų demonstravimo

 

 

Tikriausiai pastebėjote, kaip išlaikytai publikoje atrodo karališkosios šeimos nariai? pavyzdžiui, Viljamas ir Keit nesilaiko už rankų ir iš viso nesiliečia – kaip ir liepia karališkasis protokolas. Žinoma, jame numatytos išimtys:vestuvinis bučinys, vedybinės ar vaikų gimimo dienų  fotosesijos ir taip toliau, tačiau nuo artimumo liudininkų akivaizdoje, princui Hariui ir jo žmonai teks susilaikyti.

 

4. Perėjimas į kitą tikėjimą

 

 

Dar vienas dalykas, per kurį princo nuotakai teko pereiti – savo tikėjimo atsisakymas (Megan tikėjimas buvo katalikybė) ir perėjimas į anglikonybę, kadangi karališkos šeimos narys negali būti kito tikėjimo. Ji priėmė krikštą slaptos ceremonijos metu, joje dalyvavo ir būsimasis vyras.

Deja, mes greičiausiai nepamatysime Megan Markl ekrane juk toks darbas nesuderinamas su jos nuojuoju gyvenimo stiliumi ir pareigomis, kurias ji privalo vykdyti. Pati Sakseso hercogienė dėl to neliūdi: “Ašpaprasčiausiai priimu tai kaip pasikeitimą…nauja istorija, tiesą?” – pasakė ji televizijai.

 

 

6. Karališko etiketo kursai

 

 

Iš tikrųjų Sakseso hercogienei teks mokytis 6 mėnesių trukmės karališko etiketo kursus, kur teks smulkiai išsiaiškinti elgesio taisykles, įvairiuose viešuose renginiuose, kuriuose ji dalyvaus. Megan mokys karalienės padėjėja Samanta Koen, kurią už griežtą būdą praminė “Pantera”. Samanta laikinai laikoma asmenine hercogienės sekretore, kad pagelbėtų išvengti galimų sunkumų.

 

Na ar vis dar norite tapti princese?

 

 

 

 

komentarai

Comments are closed.

Virtuvė

Reti egzotiniai vaisiai, kurių dar nesate girdėję

Pasaulyje yra daug neįsivaizduojamo skonio vaisių

9413 views
Naujienos

Originalios idėjos daržo mylėtojams

Kas galėjo pamanyti?!

5298 views
Virtuvė

MOLIŪGO PYRAGAS SU PEKANO RIEŠUTAIS IR STORA PLUTELE

Lengvas, gardus, moliūgiškas pyragas!

123719 views