Kaip sugadinti savo figūrą?

1061 views

Stilistai sudarė “daiktų – elegantiškumo žudikų” reitingą

Psichologai tikina, kad išvaizda veikia nuotaiką ir pasitikėjimą savimi. O aplinkiniai susidaro pirmąją nuomonę apie žmogų, žiūrėdami ir į aprangą. Tačiau net įžymybės, turinčios asmeninius stilistus, ne visada atrodo iš kojų verčiančiai, ką jau bekalbėti apie paprastus mirtinguosius.Šiame straipsnyje surinkome jums patarimus, kurie padės atrodyti stilingiau.

1. Patrumpintos kelnės

Patrumpintos kelnės šiandien ganėtinai madingos. Jas dėvi ir lieknos ir pilnos merginos. Tačiau tai nėra geriausias sprendimas. Jei jūs nedidelio ūgio, tai patrumpintos kelnės jus dar vizualiai sumažins ir suapvalins klubus. Tai apsunkina figūrą.

  • Ką daryti?

Jei laukia aktyvus judėjimas, siūlytume pirmenybę teikti įprasto ilgio kelnėms. Jei būtina atrodyti maksimaliai stilingai, likite prie pailgintų kelnių. Jos vizualiai pailgins bet kokią figūrą.

2. Asimetrinė drabužio apačia

Labiausiai paplitęs tokių drabužių variantas – su patrumpintu priekiu. Atrodytų tokio modelio sijonas atrodys gražiai, juk jis pritrauks dėmesį į kojas. Tačiau iš tikrųjų ti ne tiesa. Sijonai ir suknelės su asimetriška apačia vizualiai trumpina kojas ir sudarko figūrą, pridėdami apimties ten, kur dažniausiai nereikalinga – klubų srityje.

  • Ką daryti?

Vidutinio ūgio meginoms geriau atsisakyti tokio modelio. Daug geriau atrodytų sijonai ar suknelės su skeltukais iš šonų, kurie taip pat pabrėš kojas. Čia svarbiausia – nepadauginti, nes su per ilgu skeltuku nepatogu vaikščioti ir sėdėti.

3. Suknelės “Baby doll”

Tos modelis idealiai atrodo vilkimas 12 metų mergaičių. Suaugusioms moterims toks modelis tinka retokai. Jis trumpina kojas ir stambina figūrą. Ji tampa neproporcinga, net jei iš tikrųjų artima “smėlio laikrodžio” formai. Be to šio stiliaus suknelės išduoda, kad moteris stengiasi atrodyti jaunesnė, nei yra.

  • Ką daryti?

Rinkitės siauras ir trumpesnes sukneles: jos vizualiai ilgina kojas. Taip pat neblogas variantas pūstesnės ir ilgos suknelės, jei jūs esate aukštesnės. Jos paryškina klubus, jų neapsunkindamos ir pabrėžia taliją.  

4. Peplum

Šio modelio drabužiai akcentuoja taliją, bet prideda nereikalingų kilogramų pilvo srityje tiek lieknoms tiek pilnoms merginoms.

  • Ką daryti?

Jei norite pabrėžti taliją, rinkitės gražų diržą. Jei norisi paslėpti probleminį pilvuką, galima pabandyti sijoną su paaukštintu liemeniu. Jis vizualiai paaukštins ir užmaskuos problemą.

5. Paltas bolero

Šis modelis storina ir vizualiai mažina ūgį. Ypač jei renkatės puspaltį. Kaip jis atrodys, labiausiai priklauso nuo audinio. Paltas gali gražiai apgulti figūrą, o gali styroti kaip varpelis.

  • Ką daryti?

Jei norisi būtent tokio užmetamo palto, tai rinkitės minkštesnius audinius, kad paltas nestyrotų. Rinkitės vidutinio ilgumo modelį.

 

komentarai

Comments are closed.

Pasaulis

Jis išpylė kavą ir tapo žinomas!

Šis dailininkas pažadins jūsų fantaziją

6408 views
Virtuvė

Reti egzotiniai vaisiai, kurių dar nesate girdėję

Pasaulyje yra daug neįsivaizduojamo skonio vaisių

11812 views
Naujienos

Ką apie jus sako gimimo metai?

Ar įžvelgiate panašumų?

30745 views