Ką turite apgalvoti prieš vykdami gyventi į užsienį

737 views

Pasiruoškite emigranto gyvenimui

Jei 2017 m. ketinate išvykti gyventi į užsienį, pateikiame kelis aspektus, kuriuos turite apgalvoti.

Gauti leidimą dirbti
Galimybė gauti leidimą dirbti ir gyventi užsienyje priklauso nuo konkrečios valstybės – vienose gauti tokį leidimą lengva, kitose – labai sunku.

Idealių valstybių nėra
Reikia pabrėžti, kad emigracija išties yra rimtas iššūkis: svečioje šalyje susiduriama su kitokia kultūra, skirtinga valdžios sistema ir politinėmis problemomis, o realybė ne visada patenkina išvykusiųjų lūkesčius.

Išmokti užsienio kalbą
Gerai žinoma, kad išmokti užsienio kalbą vyresniame amžiuje yra kur kas sunkiau nei paauglystėje, tačiau, labai norint, viskas įmanoma. Atlikti tyrimai rodo, kad sąmoningas pasiryžimas yra bene svarbiausia sąlyga, leidžianti greičiau išmokti naują kalbą, – žinodami, kad užsienio kalbos Jums būtinai reikia naujame darbe ir naujoje socialinėje aplinkoje, motyvacijos jai išmokti tikrai nepritruks.
Mūsų dienomis yra daugybė interneto tinklalapių ir programėlių, siūlančių nemokamai mokytis užsienio kalbų, štai keletas iš jų.

Emigrantai vidutiniškai uždirba daugiau
Pagal apklausą, kurią atliko HSBC kompanija, emigrantai vidutiniškai uždirba daugiau nei jų vietiniai kolegos.

Kai kurios Europos valstybės suteikia galimybę priimti jų pilietybę
Didelė dalis Europos valstybių suteikia užsieniečiams pilietybę remiantis „kraujo ryšiais“, t.y., jei asmuo gali teisiškai įrodyti, kad turi giminystės ryšių su tam tikros valstybės piliečiais, tokiam asmeniui yra išduodamas tos valstybės pasas.
Taip pat esama programų, pagal kurias užsienio valstybės pasas išduodamas kaip kompensacija, pavyzdžiui, žydų pabėgėlių vaikams suteikiama Vokietijos pilietybė, o kai kurie libaniečių kilmės asmenys gali gauti Prancūzijos pilietybę.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pasaulis

Giliausia metro stotis

Ar išdrįstumėt nusileisti?

6290 views
Virtuvė

Virtuvės nesėkmės

Nes kartais nepasiseka visiems

6972 views
Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

9364 views