Iš jos tyčiojosi visą gyvenimą!

1075 views

Net dabar visas pasaulio glamūras nori jos savo žurnalų viršeliuose.

Studentė Džoanna Dion iš Londono, nuo vaikysės kentė patyčas iš aplinkinių, pasakoja Daily Mail. Ji gimė albinose, išeivių iš Afrikos šeimoje, tad jos bendraamžiai apdovanodavo ją daugeliu įžeidžiančių epitetų ar ikimokykliniais metais. Džoaną pravardžiavo “vaiduokliu”, “vaiduokliu Kasparu”, “pudrine”, “vampyru” ir “Šreku”.

 

 

“Aš prisimenu, ir kartais man sugrįžta jausmas, kai užmigdavau su ašaromis ir tik su viena mintimi. Kad tik neiti į mokyklą rytoj.”

 

 

Mergaitė dažnai keisdavo mokymosi vietas, tačiau tai nepadėjo. Ji visur kentėjo nuo pravardžiavimų ir kiekvienoje mokykloje lankėsi pas psichologą. Džoana prisipažįsta, kad kartais pagalvodavo apie savižudybę.

tačiau su laiku mergina išmoko priimti save tokią, kokia ji yra, o persilaužimas įvyko sulaukus 19 metų, po mokyklos baigimo.

“Aš buvau parduotuvėje Forever 21, ir prie manęs priėjo fotografas. Jis paprašė padaryti keletą fotografijų, o aš atsakiau, kad “Taip””.

 

 

Nuo to laiko Džoaną pradėjo kviesti į fotosesijas, o netrukus ji pasirašė kontraktą su agentūra Blackfrodolls, dirbančia su afrikiečių kilmės modeliais.

Kol kas didžiausias Džoanos karjeros pasiekimas – filmavimasis britų brendo Missguided reklamoje, sukuroje su haštagu #KEEPONBEINGYOU (“nenustok būti savimi”)

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu, kad įkvėpti savo draugus tapsi pasitikinčiais ir mylinčiais save!

 

 

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

9510 views
Paslaptys

Sukti klausimai

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

12196 views