Geriausi pasaulyje

1455 views

nuošalūs paplūdymiai

Кubа. Isla paraiso

Laukiniai paplūdimiai, nusėti laukinėmis kriauklėmis, neužmirštami susitikimai su iguanomis, kapibarais, retais šios salos paukščiais, o taip pat pietūs jachtoje su gigantiškais lobsteriais – štai geriausio gimtadienio receptas.

Madyvai

Jei jūs ramaus poilsio su nuostabiu vaizdu į saulėtekį ir saulėlydį mėgėjas, jei mėgstate koralinius rifus, baltą smėlį, ramias lagūnas, tai Maldyvai, tegul ir nepigusbet geriausias pasirinkimas. Svajojate pasijusti Robinzonu negyvenamoje saloje – kai kurie viešbučiai suteikia tokias ekskursijas.

Brazilija. Baia do Sancho

Vienas gražiausių pasaulio pliažų. Kad ten pakliūti keletą laiptų ir tarpeklį, tačiau jis to vertas. Ypatingo šarmo jam suteikia krioklys.

Australija. Whitehaven beach

Paplūdimys teisėtai laikomas pačiu švariausiu pasaulyje – tai sniego baltumo smėlis sudarytas iš gryno silicio, kuris neįšyla saulėje, ir netgi girgžda po kojomis.Beveik 4 km nepaliestos pakrantės, įkvepia savo grožiu.

 

Bahamų salos. Pink Sands Beach, sala Harbor

Maža Harbor sala žymi neįtikėtinai rausvos spalvos pakrante. Nepakartojamai lygus paplūdimį Pink Sands Beach dengia balto koralinio smėlio ir susmulkintų raudonų kriauklių mišinys.

 

 

komentarai

Comments are closed.

Pasaulis

35 įdomūs faktai apie Japoniją

Tai, ko galbūt dar nežinote

6730 views
Naujienos

Ne visi pastebės

Įdomūs galvosūkiai jums

7581 views
Linksmybės

30 nuotraukų, padarytų sekundę iki neišvengiamo

Įvykiai, kuriuos per vėlu sustabdyti

6778 views