Geriausi pasaulyje

1111 views

nuošalūs paplūdymiai

Кubа. Isla paraiso

Laukiniai paplūdimiai, nusėti laukinėmis kriauklėmis, neužmirštami susitikimai su iguanomis, kapibarais, retais šios salos paukščiais, o taip pat pietūs jachtoje su gigantiškais lobsteriais – štai geriausio gimtadienio receptas.

Madyvai

Jei jūs ramaus poilsio su nuostabiu vaizdu į saulėtekį ir saulėlydį mėgėjas, jei mėgstate koralinius rifus, baltą smėlį, ramias lagūnas, tai Maldyvai, tegul ir nepigusbet geriausias pasirinkimas. Svajojate pasijusti Robinzonu negyvenamoje saloje – kai kurie viešbučiai suteikia tokias ekskursijas.

Brazilija. Baia do Sancho

Vienas gražiausių pasaulio pliažų. Kad ten pakliūti keletą laiptų ir tarpeklį, tačiau jis to vertas. Ypatingo šarmo jam suteikia krioklys.

Australija. Whitehaven beach

Paplūdimys teisėtai laikomas pačiu švariausiu pasaulyje – tai sniego baltumo smėlis sudarytas iš gryno silicio, kuris neįšyla saulėje, ir netgi girgžda po kojomis.Beveik 4 km nepaliestos pakrantės, įkvepia savo grožiu.

 

Bahamų salos. Pink Sands Beach, sala Harbor

Maža Harbor sala žymi neįtikėtinai rausvos spalvos pakrante. Nepakartojamai lygus paplūdimį Pink Sands Beach dengia balto koralinio smėlio ir susmulkintų raudonų kriauklių mišinys.

 

 

komentarai

Comments are closed.

Paslaptys

Sukti klausimai

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

13811 views
Naujienos

Tyrimai, įrodantys, kad mintys iš tikrųjų materializuojasi

Mintys turi mums nežinomų galių!

11666 views