Futbolistą nuteisė už tatuiruotę

642 views

Jis paaiškino, kad tai tėvo atminimui, bet geriau nepasidarė

Anglijos rinktinės žaidėjas Raheem Sterling pasidarė tatuiruotę su M16 ginklu, kuri papiktino ginklų preišininkus. Ir kada nepatenkintieji jau reikalavo jo išmetimo iš rinktinės, futbolistas viską paaiškino: pasirodo, tatuiruotė padaryta žuvusio tėvo atminimui, o ginklas ant blauzdos padarytas todėl, kad jis pats “šaudo dešine koja”. Dabar vieni toliau jį rimtai kritikuoja, o kiti Sterlingo ginklą pavertė pajuokų objektu.

 

 

Prieš Sterlingą pareiškė “Mamos prieš ginklus” judėjimas.

 

 

“Pykdantis faktas, kad šią tatuiruotę mato jo instagramo sekėjai, – pareiškė The Sun Lusy Coul iš “Mamnos prieš ginklus”. – Ši tatuiruotė bjauri. Ji absoliučiai nepriimtina ir Rachimui vertėtų pasigėdinti. Mes reikalaujame, kad jis panaikintų tatuiruotę lazeriu ar uždengtų ją kita tatuiruote.”

Su “Mamomis” socialiniuose tinkluose sutinka ir paprasti vartotojai ir dauguma žvaigždžių, pavyzdžiui, žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Pirs Morgan, su savo šešiamilijonine prenumeratorių armija.

“Štai tau idėja, Rachimai.

Perbrauk ginklo tatuiruotę dideliu kryžiumi su žodžiais “GINKLAMS NE”.

Dabar tai atrodo, lygtais jį aukštintum.”

Bendruomenės spaudimo nustebintas Sterlingas bandė pasiteisinti, įkeldamas į instagramą istoriją su tatuiruotės kilmės tekstu.

 

 

Kai man buvo du metai, mano tėvą nukovė mirtinu šūviu. Aš pažadėjau sau, kad niekada gyvenime neprisiliesiu prie ginklo, bet aš šaudau savo dešine koja, taip kad ši tatuiruotė turi gilią prasmę. Aš dar neprisišaudžiau.

 

Anglų kalboje “shoot” verčiasi kaip “šauti”, ir kaip “mušti” (į vartus), taip kad į tatuiruotę tikrai įdėta gili prasmė.

Tačiau geriau nepasidarė. Anglai nereaguoja į pasiaiškinimą – šalis jau pasidalino į dvi stovyklas. Vieni toliau kritikuoja Sterlingą, o kiti įsitikinę, kad viskas kas vyksta absoliuti nesąmonė, į kurią nuo pat pradžių nevertėjo kreipti dėmesio.

 

 

 

 

 

komentarai

Comments are closed.

Naujienos

Veislinių kačiukų kainos

Sumos jus pritrenks!

6418 views
Naujienos

Tyrimai, įrodantys, kad mintys iš tikrųjų materializuojasi

Mintys turi mums nežinomų galių!

10943 views
Naujienos

Ką apie jus sako gimimo metai?

Ar įžvelgiate panašumų?

11128 views