10 nuostabiausių vestuvinių suknelių mados istorijoje

1001 views

Siūlome užmesti akį į 10 įspūdingiausių mados istorijoje vestuvinių suknelių!

Vestuvių diena yra vienas iš labiausiai jaudinamų ir neužmirštamų įvykių kiekvienos moters gyvenime. Turbūt nėra nieko nuostabiau nei matyti laimingą nuotaką, žengianžią prie altoriaus su balta stulbinama suknele. Tinkamiausios suknelės paieška yra bene labiausiai jaudinama vestuvių planavimo dalis – juk suknelė turi puikiai tikti, parodyti puikų nuotakos stiliaus pojūtį ir atspindėti jos individualumą. Būtent apie savo svajonių nuotakos suknelę, jos dizainą ir visas smulkiausias detales nuo pat mažumės svajoja daugybė merginų.

Siūlome užmesti akį į 10 įspūdingiausių mados istorijoje vestuvinių suknelių, kurios įkvepia ne tik būsimas nuotakas, bet ir žymiausius mados dizainerius.

Velso princesė Diana

Įspūdingos Princo Čarlzo ir ledi Dianos vestuvės, vykusios 1981 m. liepos 29 d., buvo pelnytai pramintos „amžiaus vestuvėmis“. Savo vestuvių šventei ledi Diana pasirinko dizainerių David‘o Emanuel‘io ir Elizabeth Emanuel kurtą suknelę, pagamintą iš 131 pėdų ilgio dramblio kaulo spalvos šilko, papuoštą antikos stiliaus nėriniais su 25 pėdų ilgio šleifu ir inkrustuotą tūkstančiais mažyčių perlų – būtent ši suknelė tapo viena įspūdingiausių visų laikų vestuvinių suknelių.

Kate Middleton

Dar viena didinga Jungtinės Karalystės šeimos vestuvių ceremonija tapo vienu įsimintiniausių įvykių per pastaruosius kelerius metus. Nuotaka Kate visus pribloškė savo vestuvine suknele, sukurta dizainerio Alexander‘io McQueen‘o. Jos nepaprastas apdaras, papuoštas ilgu ir elegantišku šleifu, nuostabiu nuometu ir išskirtiniais nėriniais, kaipmat tapo daugelio nuotakų svajonių objektu visame pasaulyje.

Grace Kelly

Anot apklausos, kurią atliko vestuvių žurnalas Conde Nast Brides, Grace Kelly pirmauja stilingiausių ir elegantiškiausių visų laikų nuotakų sąraše. Nors žaviosios Holivudo aktorės ir Monako princo vestuvės vyko daugiau nei prieš pusę amžiaus, stulbinama Grace Kelly vestuvinė suknelė ir ikoniškas šios moters įvaizdis vis dar išlieka neišsenkančiu idėjų šaltiniu daugybei mados dizainerių. Ši suknelė yra tikrų tikriausias pasakų princesės apdaras, pagamintas iš dramblio kaulo spalvos šilko ir papuoštas subtiliais nėriniais, inkrustuotais tūkstančiais perlų.

Sarah Jessica Parker romantinėje komedijoje Seksas ir miestas


Daugelis iš jūsų veikiausiai prisimena filmo Seksas ir miestas herojės Carrie Bradshaw ekstravagantišką vestuvinę suknelę. Šis prabangus apdaras, sukurtas dizainerės Vivienne Westwood, neabejotinai išsiskiria iš kitų savo unikaliu dizainu, kuris puikiai atskleidžia filmo herojės stilių ir charakterį.

Jacqueline Kennedy

Jacqueline ir tuometinio Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriaus John‘o F. Kennedy vestuvių ceremonija vyko Rodo saloje 1953 m. Būsima pirmoji Jungtinių Valstijų ponia atrodė stulbinamai vilkėdama žemiau pečių krintančią suknelę su ilgu ir įspūdingu nuometu.

Angelina Jolie

Angelina Jolie ir Brad‘as Pitt‘as, viena gražiausių Holivudo porų, žiedus sumainė privačioje ceremonijoje Pietų Prancūzijoje, vykusioje 2014 m. rugpjūčio 23 d., ir tai buvo bene laukiamiausia pastarojo dešimtmečio garsenybių vestuvių puota. Angelinos vestuvinė suknelė išties buvo jųdviejų šešių atžalų kūrybos išraiška: nuotaka pageidavo, kad mados linijos Atelier Versace dizaineriai išmargintų jos vestuvinį apdarą daugybe spalvotų piešinių, kuriuos nupiešė poros vaikai. Ir štai ši suknelė tapo tikra elegancijos ikona mados istorijoje.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe, žymioji grožio ikona, per savo antrąsias vestuves su beisbolo legenda Joe DiMaggio vilkėjo tamsiai rudą pieštuko formos suknelę, papuoštą balta kailine apykakle, – šią savitą ir stilingą šviesiaplaukės gražuolės suknelę mados kritikai tikrai prisimins visada.

Kristen Stewart filme Saulėlydis

Filmo Saulėlydis herojės Bellos Swan vestuvinė suknelė tapo tikra sensacija – šią suknelę ilgomis rankovėmis, kuriai išskirtinumo suteikė nuostabus ilgas šleifas ir sagutės nugaroje, sukūrė dizainerė Carolina Herrera. Šio nepaprasto vestuvinio apdaro vertė – 35 tūkst. dolerių, bet internetu galima užsisakyti suknelės kopiją už kur kas mažesnę kainą – 800 dolerių.

Renee Zellweger

Dar vieną stulbinamo grožio vestuvinę suknelę Carolina Herrera sukūrė aktorei Renee Zellweger, kurią ji vilkėjo per savo vestuvių puotą 2005 m. Minimalistinio stiliaus gerbėjai buvo sužavėti šios elegantiškos, petnešėlių neturinčios suknelės dizainu.

Victoria Beckham

Victoria Beckham yra gerai žinoma stiliaus ikona ir mados dizainerė, kurianti vestuvines ir kitokio pobūdžio nuostabias sukneles bei papuošalus. Savo vestuvių su futbolo žvaigžde David‘u Beckham‘u dieną (1999 m. liepą Airijoje) Victoria vilkėjo šampano spalvos suknelę su 20 pėdų ilgio šleifu, kurią sukūrė dizainerė Vera Wang. Beje, Posh Spice (vert. past. – Victorios Beckham pravardė) neseniai atskleidė, kad ši vestuvinė suknelė vis dar kabo jos drabužių spintoje.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Naujienos

Ne visi pastebės

Įdomūs galvosūkiai jums

6593 views
Naujienos 4803 views