Daryk ką nori!

2591 views

4 būdai leisti sau daugiau

Yra daug priežasčių, dėl kurių net didžiausią motyvaciją turintys žmonės leidžia sau mindžiukuoti vietoje. Žemiau pateikiame variantus, ir esame įsitikinę, kad susipažinę su jais lengviau pajudėsite pirmyn

1. Žinome, nuo ko pradėti

Jei klausimas “Nuo ko pradėti?” užduotas laiku, procesas pajudės iš mirties taško. Norite tapti dailininku? Šiandien užsirašykite į kursus, rytoj pirkite dažus ir drobes. Žmogus nepasiruošęs daryti net minimalius veiksmus savo noro realizavimui tik vienu atveju – jei to iš tikrųjų nenori.

2. Mes nemokame pradėti mokėti

Tebūnie, žinau nuo ko pradėti. Pavyzdžiui, reikia sulieknėti ir reikia pradėti nuo bėgimo. Kas toliau? Juk reikia nusipirkti bėgimo batelius, susitarti su draugu, patikrinti orų prognozę…

Ne.

Reikia išeiti į gatvę ir bėgti. Kaip Forestas Gampas. Pamenate, kaip buvo filme?

  • Kodėl tai darote?
  • Tiesiog norisi bėgti.

3. Mes viską komplikuojame

Bet kuris reikalas, išskaidytas į mažus uždavinius, įvykdoma lengviau. Kad sugrįžti į sportinę formą, atrodo ne taip paprasta numesti 10 kg, bet ganėtinai lengva praleisti 15 minučių per dieną pasportuojant ir išbraukti iš raciono rafinuotą cukrų.

4. Mes bijome

Paklauskite savęs “Kas, jei paliksiu viską kaip yra?” Jei atsakymas jus tenkins, sveikiname, užsirašykite į laimingų koncervatorių grupę.

Jei ne, laikas kažką keisti. Nekovokite su savo baime. Jei bijote – bijokite. Bet veikite.

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

Kaip atrodytų pasenusios Disnėjaus poros?

Amžinai jauni animaciniai veikėjai kitu kampu!

4990 views
Naujienos

Veislinių kačiukų kainos

Sumos jus pritrenks!

6727 views