7 pamiršti būdai, moterims užkariauti

2671 views

Šiuolaikiniai vyrai nė nenutuokia, kaip sėkmingai pakerėti moterį

Taikyti šiuos būdus VISIEMS vyrams ir moterims nereikėtų. Juk visi esame skirtingi, kiekvienas turime tokių savybių, kurios būdingos tik mums. Šio straipsnio autorius rašo ne apie griežtas taisykles, veikiau apie idėjas.

Šiuolaikiniai vyrai nė nenutuokia, kaip sėkmingai pakerėti moterį. Vos tik sutikę moterį, kuri patraukia jų dėmesį, jie iškart pasitelkia visus savo ginklus, kad tik ją sužavėti. „Tu tokia graži.“, „Kodėl tu dar vieniša?“ „Leisk man tave kur nors pasikviesti, aš tikrai ne toks, kaip visi“.
Turbūt daugeliui moterų visi šie išsireiškimai gerai pažįstami. Jie nėra natūralūs ir nuoširdūs, tačiau kažkodėl šį faktą ignoruojame.
Sveiki atvykę į 2016 metus – nuostabių pasimatymų pasaulį, kuriame daugiau nesistengiame. Nekalbame apie tai, ką jūs sakote, veikiau apie tai ką darote (arba ne).

Taigi vyrai, apsvarstykite tai:
1. Būkite nuoširdūs
Mestis prie moters nederėtų. Nesvarbu, ar pastoviai jai kartojate, kokia ji graži, ar siuntinėjate žinutes visą parą, sakydami koks nuostabus esate pats, visa tai nepadeda patraukti jos dėmesio. Liaukitės.
Na, o jei mėgstate apsimesti „nepasiekiamuoju“ ir ignoruosite ją visą dieną, tai taipogi nepadės. Tai tik rodo jūsų nesubrendimą.
Vietoje visų žaidimų – būkite nuoširdus. Leiskite savo intencijos būti tikroms. Nustokite elgtis, lyg ji būtų daiktas, kurį norite gauti. Elkitės su ja kaip su moterimi, kurios pagarbą bandote užsitarnauti.
Joje yra kur kas daugiau nei išvaizda, kuri jus patraukė, todėl nepagailėkite jėgų ją pažinti. Ji dienas praleidžia taip kaip ir jūs: dirba, galvoja, kuria planus. Domėkitės visais jos kasdienio gyvenimo aspektais.
Atrašykite, kai ji jums rašo, pakelkite ragelį, kuomet skambina. Niekuomet nebijokite inicijuoti pokalbio.
Jei kažką darote dėl jos, darykite iš visos širdies. Juk jei moteris jums išties patinka, jus domins ir visi jos gyvenimo aspektai. O atsakydama į jūsų dėmesį, ji pradės jus vertinti, gerbti ir pasitikėti jumis.

2. Pasitikėkite savimi
Pasitikėjimas savimi atsispindi žodžiuose, o dar labiau veiksmuose.
Pasitikėjimą savimi moteris gali girdėti jūsų balse, matyti jūsų akyse ir net eisenoje. Iš esmės, jūsų elgsena sako „Aš – tau tinkamas vyras. Vienaip ar kitaip, tu tapsi mano“. Tą ji pajus iš karto, nereikės pratarti nė žodžio.
Nors pasaulyje pilna kliūčių ir išblaškančių dalykų, negalima sutelkti viso savo dėmesio galvojant, kaip galite jos netekti. Geriau didžiuokitės tuo, kaip su ja elgiatės ir neleiskite jai žvalgytis kitur.
Jei tapsite nepasitikėjimo savimi ir pavydo auka, taip tik atstumsite moterį nuo savęs. Pavydas gali sugadinti bet kokius bandymus tvirtiems santykiams sukurti.
Tad nustokite jaudintis dėl kitų vyrų. Juk visuomet atsiras tokių, kurie yra gražesni, protingesni ir sėkmingesni už jus. Jei žvalgysitės į galimybes, niekuomet nebūsite laimingi. O tokiu atveju – juk net neturite laiko galvoti, kaip padaryti ją laimingą.
Supraskite, jei ji skiria jums bent truputį savo laiko, moteris yra kažkiek susidomėjusi. Pasitikėkite savimi ir stenkitės suktis su tuo, ką turite.

3. Būkite spontaniški
Einant metams, mūsų gyvenimai natūraliai tampa labiau struktūruoti. Kiekviena diena – suplanuojama, nesvarbu ar skaitysime šimtus email‘ų, lakstysime į susitikimus po miestą ar bandysime įgyvendinti kitus darbus.
Daugeliu atveju, visiems darbams atlikti net neužtenka dienos.
Atsitraukite nuo savo įtemptos dienotvarkės ir būkite spontaniški. Neieškokite laisvo laiko, susikurkite jį.
Paskambinkite jai, liepkite apsirengti, privažiuokite, nusivežkite į romantišką vietą stebėti saulėtekio. Vaikštinėkite po miestą pernakt, šnekėkite apie gyvenimą. Suplanuokite pikniką parke, nusiveskite ją į mėgstamiausią spektaklį, pasipuoškite ir eikite paklausyti džiazo, pakeliaukite ir išbandykite kažką naujo.
Priešais jus – visas pasaulis. Atraskite jį nieko rimto neplanuodami. Geriausios gyvenimo akimirkos – netikėtos ir neplanuotos.
Kiekviena moteris, eidama į pasimatymą, tikisi įprastos vakarienės. Jei atvirai, tai nuobodu. Pagalvokite apie kažką kitokio. Staigmena moterį tikrai sudomins ir suteiks daugiau priežasčių būti su jumis.

4. Būkite pagarbus
Ji moteris, o ne vienas iš jūsų draugų. Kai kurie vyrai tai pamiršta.
Ji visuomet nusipelno jūsų pagarbos. Taisyklė numeris vienas? Nesikeikite ir neužgauliokite jos. Nebūkite vyru, kuris savo žodžiais žeidžia moterį. Tai šlykštu ir to jūsų santykiuose būti išvis neturėtų.
Ar norėtumėt, kad koks noras vyras negražiai kalbėtų su jūsų dukra? Manau, kad ne. Domėkitės tik ja ir niekuo kitu. Atidarykite jai duris, pristumkite kėdę, laikykite jos ranką ir švelniai bučiuokite.
Nekurkite santykių, kurie suktųsi tik apie seksą. Rodykite dėmesį jai, o ne jos tarpkojui, taip gerbsite ją pakankamai.
Kuriant santykius, giliau pažinti kitą žmogų yra pati įdomiausia dalis. Jūs sukuriate aistringą ir intensyvų ryšį. O su tokia aistra, net seksas tampa beprotiškai reikšmingu dviejų žmonių susijungimu.
Ji vertins tai, kad ją gerbiate ir norės jūsų dar labiau.

5. Būkite inteligentiškas
Stimuliuokite jos protą. Pataisykite mane, jei klystu, tačiau kuri moteris nenori aiškiai artikuliuojančio ir inteligentiškai šnekančio vyro?
Protas yra stipriausias įrankis. Kasdien stenkitės išmokti kažką naujo, domėkitės ir tuo, kas patinka jai.
Kuomet moteris tampa jūsų gyvenimo dalimi, galite kartu svajoti, planuoti bendrą gyvenimą. Ir, žinoma, tą svajonę vytis.
Stenkitės, jog jūsų pokalbiai būtų turiningi, kalbėkite apie tai, kas jus motyvuoja ar įkvepia, apie tai, kas priverčia jūsų širdį plazdėti.
Žinoma, išvaizda ir pinigai pritraukia žmones, tačiau protas pritraukia sielas. Naudokitės juo kaip galėdami dažniau.

6. Būkite kantrūs
Viskas užima laiko, o su žmonėmis, kuriems kažko reikia žūtbūt greit, niekas nenori būti. Ar girdėjote posakį „lėtas ir užtikrintas laimi lenktynes“? Tai tiesa. Moterims jūsų kantrybė atrodo seksuali, lyg jūs sakytumėte „lauksiu tavęs, nes tu to verta“.
Tačiau visi norime to, ko norime. Ir norime to kuo greičiau, bet gyvenimas – ne toks. Jei tikite, kad ji – jūsų išrinktoji, neskubėkite ir mėgaukitės. Tačiau jei esate nuoširdus ir atviras, vis tiek ją gerbkite ir vertinkite kaip moterį. Galiausiai laimėsite savo prizą. O jei ne? Reiškia nelemta, visko pasitaiko. Kiekviena gyvenimo akimirka yra patirtis, todėl mokykitės iš visko, kas jums nutinka.

7. Būkite vyru
Žodis „vyras“ – pripildytas vyrų, kuriems trūksta aistros ir kryptingumo. Jie bijo būti pažeidžiami, todėl neišvengiamai, būdami su moterimis, užsideda kaukes.
Jie ieško geriausiai atrodančios moters, bandydami jas sužavėti savo netikra asmenybe, išnaudoja ir paspiria šalin, vos tik atsiranda geresnis variantas. O kuomet jiems palanku, jie ją prisivilioja atgal, žadėdami, jog pasikeitė.
Bet taip nėra. Toks nepagarbus elgesys su moterimi, žlugdant jos svajas ir menkinant jos ambicijas, skiriant dėmesį kitoms moterims, nedaro jūsų vyru. Viso labo tampate nevykėliu, kuris nepasitiki savimi. Tad jei norite jos – branginkite, jei norite ją išsaugoti – gerbkite. Jei norite, kad ji tobulėtų – morališkai paremkite.
Kasdien skirkite laiko, norėdami jai parodyti savo užsidegimą. Pasakykite kokia ji graži, būkite jos Nr. 1 fanas, stenkitės kaip įmanydami, o kai manysite, jog nebėra kur stengtis – pasistenkite dar labiau.
Jei negalite to padaryti, negaiškite savo ir, dar svarbiau, jos laiko.
Ji nori kažko, ko niekas neturi. Būkite tuo kažkuo. Sukurkite jai įspūdį, kurio ji nepamirštų visą gyvenimą. Būkite toks vyras, kuris pakeistų visą jos mąstymą apie vyrus ir santykius. Įrodykite jai, kad jums įdomi jos asmenybė.
Juk svarbiausia ne pinigai ar graži išvaizda. Svarbiausia, kokia ypatinga jūs leidžiate jaustis jai. Tik taip ji jus įsimylės amžiams. O kai taip nutiks – užkariaukite ją vis iš naujo.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Naujienos

Veislinių kačiukų kainos

Sumos jus pritrenks!

6484 views
Naujienos 4807 views
Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

9364 views