7 dalykai, kurių išmintinga moteris nereikalauja iš savo vyro

2497 views

Ar žinote, kaip elgiasi tokios moterys?

Daugelis moterų mano, kad vyrai joms kažką skolingi. Toks požiūris dažnai griauna santykius ir tarpusavio pasitikėjimą. Dažniausiai supratimas, jog elgėtės netinkamai, ateina šiek tiek per vėlai. Pateikiame 7 patarimus, kuriais vadovaujasi išmintingos moterys:

1. Išmintinga moteris yra savarankiška ir neprašo jos išlaikyti.

Kalba eina ne apie vaikus, tik apie pačią moterį. Susitikinėdama su vyru, moteris pradeda siųsti signalus: „maitink, linksmink ir aprenk mane“. Vyras neprivalo išlaikyti moters, tik jų bendrus vaikus. Žinoma, jis gali išlaikyti ir moterį, bet to daryti neprivalo.

2. Moteris neprašo vyro atsisakyti to, kas jam patinka

Neprašykite vyro mesti darbą ar atsisakyti hobių vien tam, kad jis praleistų daugiau laiko su jumis. Subrendusi moteris supranta, jog tokiais prašymais ji liūdina vyrą. Reikia suprasti, kad jo gyvenimas susideda iš daugybės dalelių, ne tik iš darbo ir mylimos moters.

3. Moteris neverčia vyro nutraukti ryšių su draugais ar giminėmis

Gali būti, kad negalite pakęsti jo draugų ar giminaičių. Bet tai nereiškia, kad vyras turėtų su nustoti su jais bendrauti tik dėl šios priežasties. Net jei manote, kad tie žmonės jam daro blogą įtaką. Vyrams draugystė yra nemažiau svarbi nei jums.

4. Moteris neprašo vyro mėgti viską, ką mėgsta ji

Jei vyras nemėgsta šokti, o jūs norite užsirašyti į salsos pamokas, jis veikiausiai nesutiks, tad neturite teisės iš jo reikalauti to, ko jis nenori. Įsivaizduokite jei vyras jus temptųsi į žvejybą, kiekvieną savaitgalį, 5 ryto. Visi jūsų pomėgiai sutapti negali, tačiau tai nereiškia, jog vienas kito nemylite ar negerbiate.

5. Moteris neverčia vyro tapti kitu žmogumi

Moteris, žinanti tikrąją santykių vertę, neprašo partnerio pasikeisti. Ji įsimyli realų žmogų ir žino, kad jis pasikeis, jei tik pats to norės. Vyrai mėgsta moteris, kurios juos priima tokius, kokie jie yra.

6. Moteris neprašo vyro ignoruoti kitas moteris

Pripažinkime: visi vyrai nužiūri pro šalį einančią gražią moterį. Kitaip jie ir negali, nes tai gamtos sureguliuotas faktorius. Juk ir moterys atkreipia dėmesį į gražius vyrukus, tad nereiktų iš musės daryti dramblio.

7. Moteris pasitiki savo vyru

Išmintinga moteris niekuomet neprašo jokių įrodymų. Kuomet santykių pagrindas – pasitikėjimas, moteris vyro neprašys, kad jis parodytų jai savo SMS išklotinę, ar pasakytų Facebook slaptažodį. Subrendęs žmogus turėtų suprasti, kad tokie dalykai – nepagarba kitam asmeniui.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Virtuvė

Reti egzotiniai vaisiai, kurių dar nesate girdėję

Pasaulyje yra daug neįsivaizduojamo skonio vaisių

8250 views
Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

9364 views
Linksmybės

Kaip atrodytų pasenusios Disnėjaus poros?

Amžinai jauni animaciniai veikėjai kitu kampu!

4919 views