13 Atlikėjų, Kurie Nekentė Savo Albumų

931 views

Įvairių atlikėjų albumai, kurių jie nekentė

Dėl kūrybinių skirtumų ar dėl narkotinių medžiagų poveikio, populiarios grupės ir atlikėjai tiesiog nekentė savo albumų.

1. BRUCE SPRINGSTEEN // BORN TO RUN (1975)
Darant Born To Run įrašą 1975, Bruce Springsteen taip nusivylė berašydamas ir miksuodamas dainas, kad pradėjo nekęsti viso albumo. Nekentė tiek, kad pradėjo galvoti paliksiąs visą tai ir neišleis albumo iš vis.

„Pabaigus? Aš jo nekenčiau! Net klausyti jo negalėjau,“ Springsteen pripažino. „Aš maniau tai buvo pats didžiausias šlamštas mano kada girdėtas. Aš sakiau Columbia neišleidinėsiu jo. Sakiau jiems, eisiu žemyn pas Bottom Line Gig, padarysiu visus naujus kūrinius ir išleisiu tai kaip naują albumą“.

2. JAY-Z // IN MY LIFETIME, VOL. 1 (1997)

Jay-Z galvoja, kad jo antras albumas, In My Lifetime, Vol. 1, nukentėjo nuo kūrinių, rašomų radijo laidoms, vietoje jo mėgstamos muzikos kūrimo.

„Aš neklausau to albumo, nes galvoju, kad jis sugadintas“, Jay-Z sakė 2009.“Ten tikrai yra daug puikių įrašų ir manau, kad pasielgiau neteisingai turėdamas eilėje du klasikos kūrinius todėl, kad patekti į radiją… Aš negaliu to klausytis. Kai prasideda tie įrašai, tai tik erzina mane“. Vėliau jis vadino tą albumą „tas, kurį aš atidaviau“.

3. FOO FIGHTERS // ONE BY ONE (2002)

Foo Fighters’ ketvirtas studijinis albumas, One by One, buvo komercinis ir kritinis pasisekimas 2002, grupei laimėjus Grammy apdovanojimą už geriausią metų roko albumą. Nežiūrint jo sėkmės, pagrindinis atlikėjas Dave Grohl nekentė albumo, jausdamas, kad albumas prastai ir skubotai padarytas.
„Aš, galima sakyti, keikiau save dėl paskutinio įrašo“, Dave Grohl sakė Rolling Stone 2005. „Keturi kūriniai buvo geri, bet kitų septynerių aš negrojau niekada daugiau. Mes skubėdami pradėjome ir skubėdami baigėme.“

4. EMINEM // ENCORE (2004)

Eminem turėjo rimtų problemų su receptiniais narkotiniais vaistais visą 2000 metų laikotarpį. Tarp 2003 metų ir 2008 metų išleisti albumai, prieš jam atsikratant priklausomybės, negali būti priskirti prie geriausių jo darbų, ypač 2004’s Encore.

Žvelgdamas dabar atgal matau, kad tuo metu mano kūriniai tebuvo labai vidutinio lygio“, Eminem pripažįsta Vibe. „Darant Encore, mano priklausomybė tiesiog užvaldė mano gyvenimą. Pamenu vaikštant į L.A., įrašinėjant kartu su Dre, apsvaigęs nuo tablečių ir būdamas tokioje, pusiau transo būsenoje, dariau kūrinius ‘Big Weenie’ ir ‘Rain Man’, ir ‘A** Like That.’”

5. WEEZER // PINKERTON (1996)

Weezer nerandant komercinės ar kritinės sėkmės su Pinkerton (Rolling Stone skaitytojai pripažino tai pačiu blogiausiu metų albumu), antrus metus besistengianti roko grupė iš Los Andželo atrado metais besitęsiantį kultą. Kaip ten bebūtų, kai Weezer, po penkerių metų pastangų, pasekė tą kultą su ilgai lauktu “Green Album” 2001, pagrindinis atlikėjas Rivers Cuomo pradėjo piktintis Pinkerton, kadangi jo gerbėjai ir kritikai vis palygindavo abu albumus.

„Pats skausmingiausias mano gyvenime tuo metu buvo Pinkerton kultas“, Cuomo sakė Entertainment Weekly 2001. „Tai tėra kvailas ir sušvinkęs albumas. Tai kelia daug nerimo, kadangi visi mūsų gerbėjai yra tarsi įstrigę kažkur, būtent dėl to albumo. Jei atvirai, aš niekada daugiau neatlikinėsiu tų kūrinių; Aš net nenoriu jų vėl girdėti“.

6. MORRISSEY // KILL UNCLE (1991)

Steven Patrick Morrissey labai kratosi savo antro albumo, Kill Uncle. Jis mano viršijęs visus savo limitus darant 1991 metų įrašą, kurį apibūdina kaip „pilkas ir išblukęs“ ir „muzikanto balzamavimo skystis“, savo 2014 metų autobiografijoje.

7. OASIS // BE HERE NOW (1997)

„Oasis“ gitaristas Noel Gallagher laiko Be Here Now blogiausiu grupės albumu. Albumą jis apibūdina: „Tarsi kokaino persiuosčiusių vyrukų gauja, studijoje nekreipiančių dėmesio į nieką. Visi šie kūriniai yra labai ilgi ir visa ta lyrika yra šūdas ir kiekvieną akimirką Liam nieko nesako, čia yra suknistas rifas gitarai Wayne’s World stiliuje“.

8. DRAKE // THANK ME LATER (2010)

Nors Drake’s debiutinis albumas, Thank Me Later, buvo tuomet hitas 2010 metais, Kanados reperis tiki, kad tai nebuvo jo geriausias darbas, jaučia, kad albumas neišpildytas ir darytas paskubomis. Jis du metus stengėsi padaryti geresnį, 2011’s Take Care.

„Jei visiškai atvirai“, Drake sakė Los Angeles Times. „Aš nebūtinai buvau patenkintas su Thank Me Later. Publika mėgo tai, bet aš žinau, kad galėjo būti geriau“.

9. R.E.M. // AROUND THE SUN (2004)

2004 metais, R.E.M. išleido tryliktą savo studijinį albumą, Around The Sun. Tai buvo pirmasis grupės albumas, kuris nesugebėjo pasiekti Top 10 Billboard 200 nuo 1988 metų, bei sulaukė mišrių muzikos kritikų atsiliepimų. R.E.M. taip buvo sugėdinti šio albumo, kad visi albume esantys kūriniai įprastai yra išimami iš tiesioginių laidų.

„Atrodė, kad mes tapome panašūs į vieną iš tų grupių, kurie staugia kaip milijonas gerklių studijoje ir tranko būgnus iki pamišimo“. – sake R.E.M. gitaristas Peter Buck. „Paskutinis įrašas, kaip man atrodo, ne tik, kad nėra klausomas, tai skamba tarsi gauja vyrukų, kuriems visi daiktai yra jau taip atsibodę, kad jie nutarė viską sudaužyti“.

10. THE STROKES // ANGLES (2011)

Po to, kai The Strokes išleido trečią studijinį albumą, First Impressions of Earth, 2006 metų pradžioje, New York‘o grupė paėmė penkerius metus trukusią pertrauką, nei įrašinėdami, nei keliaudami. Jie vėl susibūrė su ilgai lauktu ketvirtuoju albumu, Angles, 2011. Nors tai ir buvo komercinės sėkmės hitas, įrašas sulaukė prieštaringų kritikų atsiliepimų.

Duodamas interviu Pitchfork, per The Strokes’ dešimtmetį, pagrindinis atlikėjas ir vokalistas Julian Casablancas pripažino: „Aš tiesiog plaukiau pasroviui, tad čia ir yra daiktų [įraše], kurių aš neturėjau daryti“. Gitaristas Nick Valensi pritarė Casablancas, sakydamas, „Kito albumo aš taip nedarysiu. Tikrai ne. Tai buvo bjauru – tikrai bjauru“.

11. LYKKE LI // YOUTH NOVELS (2008)

Švedų vokalistė Lykke Li atskleidė, kad ji nekenčia jos pirmojo įrašo, Youth Novels, kadangi jaučiama, koks jis neišdailintas ir neprofesionalus. Duodama interviu The Telegraph 2014, vokalistė išsamiai apibūdino jos jausmus apie debiutą. „Aš negaliu klausyti mano pirmo albumo“, sakė ji atvirai. „Jis toks blogas. Aš susimoviau“.

12. THE CLASH // CUT THE CRAP (1985)

1985 metais, The Clash išleido jų šeštą ir paskutinį įrašą, Cut The Crap. Tuo metu, Clash vokalistas Joe Strummer buvo ne pačios geriausios nuomonės apie grupę ir dar pergyveno dėl tėvų mirties.

“CBS sumokėjo avansu už tai, tai gali ir išleisti,” vėliau, 2000 sakė Strummer. “Aš tik ėjau, velniop tai, į Ispanijos kalnus, kad atsisėdus po palme žliumbti, kuomet Bernie [Rhodes, grupės menedžeris] turėjo pristatyti įrašą.”

13. AT THE DRIVE-IN // RELATIONSHIP OF COMMAND (2000)

2000 metais, At The Drive-In išleido trečią ir paskutinį albumą, Relationship of Command. Nors hitas atnešė El Paso, Texaso grupės pagrindinės tėkmės sėkmę, At The Drive-In iširo gan greitai po albumo pasirodymo, to priežastis, buvo jų augantis populiarumas.

Nepaisant sėkmės, gitaristas Omar Rodríguez-López atvirai peikė At The Drive-In paskutinį albumo leidimą, sakydamas Alternative Press, „Vienintelis dalykas, ko aš gailiuosi, tai kaip sumiksuotas įrašas. Žmonės galvoja, kad tai yra naujas ir gyvybingas įrašas, bet tai, ką jie girdi, yra niekas, lyginant su tuo, kas buvo pradžioje, kol dar nebuvo nušveistas ir nusiųstas į mikso malūną. Dabar jis man toks pasyvus, plastikinis. Tai įrašas, kurio aš iki pat šiol negaliu klausyti. Miksas sugadino viską“.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Virtuvė

Reti egzotiniai vaisiai, kurių dar nesate girdėję

Pasaulyje yra daug neįsivaizduojamo skonio vaisių

8182 views
Naujienos

Ne visi pastebės

Įdomūs galvosūkiai jums

6588 views
Paslaptys

Sukti klausimai

Į juos atsakyti gali tik genijai arba šizofrenikai!

10554 views