10 žvaigždžių įrodžiusių, kad fizinis netobulumas suteikia dar daugiau stiprybės

31103 views

Įkvepiančios gyventi istorijos

Labai gaila, kad daugelis iš mūsų dėl savo nesėkmių yra įpratę kaltinti kitus, vietoje to, kad eitu pirmyn nežiūrint į nieką. Mes žavimės žmonėmis, kurių pasiekimai įrodė pasauliui, kad fizinis netobulumas nėra priežastis pasiduoti.

Winnie Harlow

Nuo pat vaikystės Winnie, kenčianti nuo vitiligo (odos pigmentacijos sutrikimo), turėjo svajonę spindėti ant podiumo, tuomet, kai kiti vaikai pravardžiavo ją karve, zebru, tuo paversdami jos gyvenimą mokykloje pragaru.

Winnie nepasidavė ir po sėkmingo dalyvavimo TV šou “America’s Next Top Model” tapo viena geidžiamiausių modelių pasaulyje. TED konferencijoje ji parengė pranešimą, kuriame kalbėjo apie faktą, kad vitiligo yra odos būklė, o ne gyvenimą griaunantis prakeiksmas.

Stephen Hawking

Kuomet S. Hawking buvo 21-erių, gydytojai diagnozavo jam paralyžių sakydami, kad jaunajam Oksfordo Universiteto absolventui gyventi beliko tik du su puse metų. Stephen ne tik, kad tęsė studijas, bet ir sugebėjo tapti garsiausiu mūsų amžiaus fizikos teoretiku ir mokslo populiarintoju. 1985 metais mokslininkas prarado kalbą, tačiau jam tai netapo neįveikiama kliūtimi.

Peter Dinklage

Kino filmų „Game of Thrones“, „Chronicles of Narnia“, and „X-Men I“ žvaigždė yra gyvas įrodymas, kad žavesys, talentas ir kruopštus darbas yra daug svarbesni, nei įspūdingas ūgis. Peter Dinklage gimė sirgdamas paveldima liga – achondroplazija – kurios pasekmė yra liliputiškas ūgis.

Aktorius ūgis – 135 cm. Peter nepyksta, kai ji vadina liliputu ir netgi juokauja apie savo ūgį: „Tikriausiai mama būdama nėščia pasivaikščiojo atominėje elektrinėje“.

Viktoria Modesta

Šaunuolę mergaitę dažnai vadina pirmąja „dirbtine pop atlikėja“. Dėl sužalojimo gimdymo metu, Viktorijos koja buvo žemiau kelio amputuota. Vėliau jai buvo pritaikyta aukšto techninio lygio dirbtinė galūnė. Modesta tvirtai įsitikinusi, kad jos neįgalumas suteikia jai kūrybinį pranašumą. Ji dažnai pozuoja žymiems žurnalams ir nesiliauja griauti grožio stereotipus.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone veido nervai gimstant, dėl medikų padarytos klaidos, buvo sužaloti. To pasekme tapo dalinis kairės apatinės veido pusės paralyžius ir švepluojanti kalba. Nors ir atrodė, kad jo problemos nesutapatinamos su veiksmo aktoriaus karjera, Sylvester tapo žvaigžde ir suvaidino daugiau kaip penkiasdešimtyje filmų, tarp kurių „Rocky“, „The Expendables“ ir „Rambo“. Stallone sugebėjo pasiekti tarptautinę filmų aktoriaus pripažinimą pasikliaudamas ne savo iškalba, bet brutalaus herojaus su plieniniais raumenimis įvaizdžiu.

RJ Mitte

Mitte sirgo paralyžiniu drebuliu nuo ankstyvos vaikystės. TV seriale „Breaking Bad“ jis vaidino Walter White Jr, taip pat sergantį šia liga. RJ yra nusistatęs padėti kenčiantiems nuo fizinių negalių žmonėms. Jis netgi tapo kampanijos „Žmonių su negalia dalyvavimas mene ir informacijoje“ atstovu.

Nick Vujicic

Vyras gimęs su reta genetine liga – tetra-amelia sindromu (galūnių nebuvimas) – įkvepia milijonus. Nick ne tik kad sugebėjo sukurti laimingą šeimą, bet ir parašė keletą knygų, kad primintų mums, jog nieko nėra neįmanomo, išskyrus apribojimus, kuriuos mes nusistatome patys. Šiomis dienomis, N. Vujicic yra motyvuojantis lektorius, padedantis kitiems atrasti savo kelią.

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pasaulis

Įdomūs faktai apie Australiją

Galbūt sužinosite kažką naujo?

10455 views
Pasaulis

35 įdomūs faktai apie Japoniją

Tai, ko galbūt dar nežinote

6580 views