10 Šauniausių TV Šou Laidų Charakterizuojančių Žymiausius Pasaulio Aktorius

794 views

Šiomis dienomis dauguma TV šou yra tokie pat įtraukiantys ir puikiai parengti, kaip ir jų pusbroliai sidabriniuose ekranuose, nenusileidžiantys nei biudžetu ar specialiaisiais efektais.

Seniai praėjo laikai, kada TV šou kokybė buvo antra, lyginant su filmais. Šiomis dienomis dauguma TV šou yra tokie pat įtraukiantys ir puikiai parengti, kaip ir jų pusbroliai sidabriniuose ekranuose, nenusileidžiantys nei biudžetu ar specialiaisiais efektais. Tačiau labiausiai pastūmėjo žmones pamilti dabartinę TV šou įvairovę faktas, kad renginiuose vis dažniau yra matomi jų mėgstamiausi aktoriai.
Jūs turėtumėte pamatyti Bright Side surinktų 10 serialų sąrašą. Net jei jie atspindėtu ekrane vien tik aktoriaus talentą (ir jų puikių siužetų linijas, žinoma).

Kortų Namelis

Kas: Kevin Spacey

Ambicingas kongresmenas Frank Underwood padės Garret Walker tapti JAV Prezidentu už pažadą, gauti Valstybės Sekretoriaus postą. Tačiau, po rinkimų, Underwood sužino, kad negaus pažadėto posto. Įniršęs dėl išdavystės, Frank ir jo žmona, tikrąja žodžio prasme, yra bet kam pasirengę keršto labui.

Penny Dreadful

Kas: Eva Green, Timothy Dalton

Viktorijos laikų Londonas. Miesto gatvės pripildytos įvairiausio plauko galvažudžių, atrodo nėra ribų siaubui ir žiaurumui, kuriuos čia gyvenantys naudoja vieni prieš kitus. Jūs tikriausiai gerai žinote daugelį panašių charakterių: Dorian Gray, Jekyll ir Hyde, Grafas Dracula iš Transilvanijos, Daktaras Frankenstein ir jo sukurtas monstras. Medžiodami žmonių kūnus ir sielas jie pasidalijo tarpusavyje tamsias Londono gatves.

Houdini

Kas: Adrien Brody

Tai pasakojimas kaip Harry Houdini tapo žinomas visame pasaulyje. Pasakojimas veda nuo jo skurdžios vaikystės iki tarptautiniu mastu išgarsėjusio iliuzionisto. Nepuoselėjant didelių lūkesčių, šou ne tik atskleidžia kai kurias Houdini scenos paslaptis, bet pilnai įtraukia jus į magijos, mistikos ir fantazijos atmosferą, kurioje jis gyveno.

Westworld

Kas: Anthony Hopkins

Ateities pramogų parke androidai, naudojami kaip vergai, atlieka istorinius ritualus tol – kol gedimas jų programoje paverčia juos pavojingais žudikais.

The Night Manager


Kas: Tom Hiddleston, Hugh Laurie

Šiame autentiškame pasakojime, Europos viešbučio naktinis valdytojas (Tom Hiddleston) slaptųjų tarnybų agento pasamdomas atlikti ypatingą užduotį. Jis turi įgyti milijonieriaus (Hugh Laurie) palankumą, kad galėtų įrodyti pastarojo dalyvavimą prekyboje ginklais.

A Young Doctor’s Notebook

Kas: Daniel Radcliffe

Neramiais revoliucijos laikais, jaunas gydytojas, atvykęs į mažą kaimelį bando pritapti prie vietinių gyventojų. Tai nėra paprasta užduotis pagrindiniam šou veikėjui, kuomet jam tenka susidurti su sunkumais, sukeltais savo profesijos sudėtingumo taip pat, kaip ir pacientų prietaringumo.

True Detective

Kas: Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams

1995 metai, Luiziana, keistomis aplinkybėmis nužudyta mergina. Byla atnaujinama 2012 metais, po identiškos žmogžudystės. Norint pasistūmėti pirmyn bylos tyrime, policija nutaria apklausti buvusius detektyvus, kurie tyrė 1995 metų bylą.

Parade’s End

Kas: Benedict Cumberbatch

Parade’s End tai pasakojimas apie meilės trikampį, susidedantį iš Anglijos aristokrato, jo gražuolės žmonos ir trečio, jauno Suffragette aktyvisto.

Divorce

Kas: Sarah Jessica Parker

Francis išgyvena ilgai trunkančias ir sudėtingas skyrybas, kurios priverčia ją kitaip pažvelgti atgal į savo gyvenimą su partneriu. Atversti naują gyvenimo lapą, ji suvokia, yra daug sudėtingiau, nei atrodė.

Mildred Pierce

Kas: Kate Winslet, Guy Pearce

Gyvenimas Mildred Pierce pateikia keletą nemalonių siurprizų, tuo pat versdamas ją ieškoti išeities iš sudėtingų situacijų. Likusi vieniša su dviem vaikais, ji priversta pradėti gyvenimą iš naujo atšiauriais Didžiosios Depresijos metais.

Tad kuriuos TV Šou įžymiausius aktorius jūs mėgstate? Leiskite mums tai sužinoti jūsų atsiliepimuose!

komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Naujienos 4802 views
Virtuvė

MOLIŪGO PYRAGAS SU PEKANO RIEŠUTAIS IR STORA PLUTELE

Lengvas, gardus, moliūgiškas pyragas!

82917 views
Linksmybės

Lietuvos miestų herbai kitaip

Ar esate juos matę?

6610 views