10 karjeros įpročių

480 views

Kuriuos jums reikia kuo greičiau išsiugdyti

Paprastai mes patariame neskubėti, tegul gyvenimas teka sava vaga, o jūs ramiai ir atidžiai valdote jo tėkmę. Bet būna taip, kad reikia vis tik imtis veiksmų ir pradėti judėti tikslo link. Pavyzdžiui, tai liečia karjerą. Jums būtinai reikia kai ką padaryti anksčiau, nei jums sueis 35,

 

  1. Kieta aiškinti ką tu dirbi

Jei į atsakymą “Kuo dirbi?” jūs įprastai nuleidžiate akis į grindis ir murmae kažką neaiškaus, reikia su tuo kovoti. Išmokite papasakoti apie savo darbą trumpai ir taip, kad visi atsimintų ir dar draugams papasakotų. Susimąstykite, kokiais karjeros pasekimais didžiuojatės ir perduokite šią informaciją kitiems.

  1. Atrasti savo supergalią

Supergalių turi visi. Tai yra veiklos, kuriose jums nėra lygių. Tai, ką mokate geriausiai. Suvokti, kuo jūs geresni už kitus, labai svarbu. Žinoma verslininkė Tina Roth Eisenberg sako:

Patys sėkmingiausi žmonės – tie, kurie tiksliai žino, kuo jie geri kaip niekas kitas.

  1. Atrasti savo kriptonitą

Žinote savo supergalią? Puiku, dabar atraskite savo slipnybę. Prisipažinkite, yra dalykų, kuriuose jūs ne šiaip ne kokie, o beviltiški. Nesustokite ties fakto konstatavimu. Kreipkitės pagalbos ir pasistenkite ištaisyti situaciją. Nors yra ir kita išeitis.

  1. Išmokti deleguoti

Bandydami išsėdėti ant visų kėdžių iš karto, jūs neprotingai dalinate savo laiką. Išmokite atskirti klausimus vertus jūsų dėmesio, nuo tų, kurių sprendimus galima deleguoti kitam žmogui. Be to, jei išmoksite deleguoti, tiksliau suvoksite proceso veiklą.

5. Nuspręsti ko jūs norite

Kiekvieną dieną mes susitinkame su su galimybėmis ir darome pasirinkimus. Geriau žinoti iš anksto, kokiems principams niekada nenusileisite, o kam neeikvosite energijos ir laiko. Užsirašykite ant lapelio tuos principus ir tikslus, nuo kurių nenorite atsisakyti. Naudokite šį sąrašą kaip instrukciją kiekvieną kartą, kada darysite svarbų karjeros sprendimą.

6. Padaryti tai, kuo labai didžiuositės

Galima dirbti iš idėjos arba už pinigus. Bet turi būti kai kas, kuo didžiuojatės būtent jūs. Net jei tai smulkmena, net jei ateityje tai taps nereikšminga.

  1. Kai gėda – padaryti išvadas

Įprastai prieš padarydami kai ką kuo didžiuosimės, mes keletą kartų epiškai suklystame ir apsišaukiame. Tampa labai gėda ir labai bloga.

Svarbiausia – daryti išvadas praktiškai iš karto po nesėkmės. Paanalizuokite, kada ir kaip būtent jūs suklydote. Kitaip deginantis gėdos jausmas sugrįš ir vėl.

  1. Priimti iššūkį

Jūs profesionalas ir geras darbuotojas. Tarkime, jūs galite puikiai kalbėti 30 žmonių auditorijai. Tai puiku, niekas nesiginčija. Tačiau reikia pabandyti padaryti daugiau.

Sugalvokite iššūkį patys sau: pakalbėkite prieš 100 žmonių. Tegul į jus pažiūri triskart daugiau žmonių. Galų gale, niekada nesužinosite, kiek esate geri, jei nepabandysite.

  1. Daryti tai, kad jus gąsdina

Darydami tai, ko niekada nebandėte, stenkitės eiti dar toliau ir išgąsdinti patys save. Konferencija? Pasisūlykite kalbėti pirmas. Bijote viršininko? Paprašykite jo paaukštinimo. Tai, kas gąsdino jus karjeros pradžioje, šiandien atrodo juokinga ir smulku. Taip pat bus ir su šiandieninėmis problemomis. Tuo labiau kad didelė rizika gali duoti didelius rezultatus.

  1. Normaliai priimti kritiką

Ir norėti jos gauti. Labai svarbu mokėti priimti pastabas rimtai, atidžiai ir be asmeninio įsižeidimo. Sužinoti, kad esi nepakankamai geras, kad iš tavęs tikėjosi daugiau, kad tau yra kur augti – labai svarbu karjeros augimui. Tik po to galite pasistūmėti pirmyn.

komentarai

Comments are closed.

Virtuvė

MOLIŪGO PYRAGAS SU PEKANO RIEŠUTAIS IR STORA PLUTELE

Lengvas, gardus, moliūgiškas pyragas!

84034 views
Linksmybės

Britiškojo dirbtino įdegio aukos

Po šito jūs tikriausiai tapsite tik natūralaus įdegio gerbėjais

9364 views