10 000 kilometrų dėl meilės

835 views

Jis įvykdė dviračių rekordą dėl vedybų!

Pradyumna Kumar Mahanandia buvo vargšas gatvės dailininkas, jis pamilo 19-metę turistę iš Švedijos Šarlotę fon Ševdin. Mergina atsakė tuo pačiu, tačiau jai teko grįžti namo. Ir tada Kumar viską metė dėl to, kad vėl atrasti savo gyvenimo moterį. Tam jam prireikė tvirto dviračio ir labai stiprių kojų.

 

 

Ši istorija nutiko jau prieš keturiasdešimt metų: žmonės, kurių, atrodo niekas negalėjo sieti, susitiko, pamilo vienas kitą ir štai jau daugelį metų gyvena leimingoje šeimoje. Tačiau dėl to vyrui reikėjo kaip reikiant paplušėti, juk mylimuosius skyrė dešimt tūkstančių kilometrų, o pinigų kelionei nebuvo.

 

 

Trečiąjame pasimatyme jis prisipažino Šarlotei meilėje ir pasakė “mums lemta būti kartu, tu tapsi mano žmona”.

 

 

Pora kartu praleido dvi nuostabias savaites, Kumar sėkmingai pravažiavo maršrutu, kuris vadinasi “hipių kelias”: jo kelias driekėsi per Delį, Kabulą, Tegeraną ir Stambulą. Europos jaunimas šiais keliais 1960-aisiais ir 1970-aisiais dažnai keliaudavo autostopu arba nuosavais furgonais.

 

 

Šarlotė ir Kumar apsivedė ir laimingai pragyveno kartu keturiasdešimt metų. Klausiamas, kokia jų šeimos sėkmės paslaptis Kumar atsako:

“Paslaptis viena – nėra jokios paslapties. Kada tu myli ir esi mylimas, tai savo ego palieki už namų slenksčio, o pasiimi atvirumą”.

 

Persiųskite šį straipsnį tam, kuris labai tiki meile.

komentarai

Comments are closed.

Linksmybės

Didžiausia murklių rūšis

Meino meškėnai!

7634 views
Naujienos

Ne visi pastebės

Įdomūs galvosūkiai jums

6857 views
Virtuvė

Kibinai su varške

Pietūs kitaip

5622 views